Hurda Çamaşır Makinesi

Hurda çamaşır makinesi satmak isteyenler bizimle iletişim kurarak anında hurda çamaşır makinesi fiyatları hakkında bilgi edinebilir. Teklif sunduğumuz fiyatlar hurda çamaşır makinesi alanlar arasında en yüksek fiyatlardır. 1000 TL’ ye kadar fiyat teklifi sunuyoruz. İstanbul başta olmak üzere Marmara ve Trakya bölgelerinden çamaşır makinesi alımları hurdacı ve geri dönüşüm firmamız tarafından yapılmaktadır.

Çamaşır makinesi arızalanmış müşterilerimiz için ayrıca çıkma çamaşır makinesi motoru satışları da mevcut. Çamaşır makinesi kazanı ve tamburu satın alınan makinelerden dikkatlice sökülür ve ikinci el deposunda müşterilerimize sunulur.

Forum sitelerinde insanlar çamaşır makinesi kaç lira gibi sorular sormaktadır. Güncel fiyatları hemen bizden öğrenebilirsiniz. Hurda fiyatlarından değil ikinci el fiyatlarından alım yapıyoruz. Çalışır durumda olan eski çamaşır makinelerine tekliflerimiz daha fazla olur. 

Hurda Çamaşır Makinesi Alımlarında 1000 TL Fiyat Teklifi

Normal alımlara oranla çok daha yüksek fiyat vermemizin sebebi bu hurdaları ikinci el olarak değerlendirebiliyor olmamızdır. Bir çok bozuk çamaşır makinesi alan yerler aldıkları bu çamaşır makinelerini doğrudan geri dönüşüme gönderirler. Çoğunlukla metal ayrıştırması bile yapmazlar. 

Bizler ise metal ve değerli diğer parçalarını ayırarak ikinci el kazanım ile değerli parçaların satışlarını yapıyoruz. Bu sebeple tekliflerimiz oldukça yüksek. Bize yöneltilen soruların başında “eski çamaşır makinesi nereye verilir” geliyor. Hurdacı veya geri dönüşüm firması aramanıza gerek bulunmuyor. Binanız kaçıncı katta olursa olsun adresinize gelerek alım yapalım.

Hurda Çamaşır Makinesi Fiyatları

Eski çamaşır makinesi satmak yenisini alıp eskisini değerlendirmek ülke ekonomisine katı sağlar. Çamaşır makinesi ne kadar eder diye soracak olursanız bu birazda makinenin modeline ve durumuna bağlıdır. Çamaşır makinesi üretici firmalar: 

Fiyat değerlendirmesi çamaşır makinesi hurdacı tarafından belirlenir. Tüm fiyatlandırma yapılırken çamaşır makinesi hurda fiyatları güncel hurda fiyatlarına da bağlıdır. Hurda demir ve hurda bakır fiyatları bu konuda önemli etki ederler. Çamaşır makinesi hurdası ne kadar eder diye merak ediyorsanız bizimle iletişime geçmeniz gerekir. 

Çamaşır Makinesi Geri Dönüşüm Büyük Hizmet

Çamaşır makinesi geri dönüşümü ayrıca ülkemiz ekonomisine her yıl milyonlarca kazanç sağlar. Çamaşır makineleri insanların çok fazla kullandıkları ürünler arasındadır ve her gün binlerce makine hurdaya ayrılır. Bu sebepten geri kazanım işlemi yapılmalı.

Burada çamaşır makinesi alan hurdacı yapması gereken görevler düşmektedir. Eğer parçalar tekrar kullanılabilir durumda ise değerlendirmesini yapmalı ve bakır, demir ve kablo veya diğer mealleri ayırmalıdır. Bundan sonra bozuk çamaşır makinesi ne yapılır diye üzülmenize gerek yok.

Bizlerin haricinde bozuk çamaşır makinesi alan yerler İstanbul bölgesinde çok sayıda bulunur. Ancak hep söylediğimiz gibi hızlı hizmet ve en yüksek fiyatlar tarafımızca verilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA