Tel Örgü Hurdası Alıyoruz

Tel örgü hurdası alan hurdacı paslı ve ne durumda olursa olsun tüm tel hurdalarını adresten alır. Tel en fazla inşaat demir bağlama işinde kullanılır. Ayrıca tel akla gelebilecek bir çok noktada kullanılır. Tel örgü hurdası alan yerler ikinci el satışlarını da yapabilir. İyi durumda olan hurda tel örgü çıkma fiyatından müşteriye satılır.

Jiletli tel hurdası kullanılmayacak durumda hurdaya en fazla düşen tel türü. Çünkü dikenli teli bir kez açtıktan sonra toplaması çok zordur. Bu sebeple doğrudan hurdaya ayrılır. Açıldığında yuvarlak yapıya sahip olur ve güvenliğin önemli olduğu bölgelerde kullanılır.

İstanbul, Kocaeli ve Tekirdağ illerinde tel hurdası alanlar her hurdacı hurda dükkanı sahibi olamamaları sebebi ile ikinci el satış yapmaları pek mümkün olmuyor. Tel satan vatandaşların dikkat etmesi gereken güncel hurda tel fiyatları takip edilerek satış yapmaları.

Tel Örgü Hurdası Geri Dönüşüm

Tel örgü boru direk ve tel çit hurdası birleşimi ile kullanılır. Tel tek başına bir noktada ayakta kalması mümkün değildir. Bu nedenle bir noktada sabitlenmesi gerekir. Beton ile sabitlenen boru direklere tel ile bağlanır. Böylece tarla ve arsalar istenmeyen misafirlerden korunur.

Teller yapıldıkları metale göre fiyatlanır. Sağlamlıkları da üretildikleri metale göre değişir. Çelik tel örgüler daha dayanıklı olur ancak bükmesi zordur. Tel üretilen metaller galvaniz tel, çelik tel, demir tel, bakır tel, krom tel, kurşun tel, sarı hurdası tel gibi maddelerden üretilir.

Çıkma Tel Satan Hurdacı

İkinci el deposunda tonlarca çıkma tel yığılı durumda müşteri bekliyor. Hurdacı merkezi adresine gelerek istediğiniz ton miktarında tel örgü hurdası alınabilir. Tartarak satış yapılır.

Galvanizli tel hurdası paslanmaması ile sektörde çok kullanılan tel türü. Galvaniz telden sonra çelik tel hurdası gelir. Panel çit hurdası ise sabit metallerin birbirine kaynatılması ile oluşur. Panel çit hurdası diğer tel hurdalara oranla daha fazla tercih edilir.

Parası olan durumu iyi vatandaşlar tercihini demir panel çitten yana kullanır. Helezon tel hurdası ise uygun fiyatı sayesinde çok tutulur. Helezon tel üretim makinesi demir hurdası içerir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA