Arnavutköy Hurdacı

Arnavutköy hurdacı firmamız uzun yıllardır Arnavutköy ilçesinde hurda alımları yapmaktadır. Arnavutköy merkez bölgesinden en yüksek ve güncel fiyatlar ile hurda alımalrı yapılıyor. Yüksek kalitede verim elde etmek ve güvenilir hurdacı hizmeti bölgede almanız mümkün olur. 

Döküm hurdası aldığımız hurdalardan sadece birisi. Döküm hurdaları en ağır miktarda gelen hurdaların başında gelir. Tecrübeli ve uzman personellerimize hemen ayrıca soğuk hava deposu gibi hurdalar satmanız da mümkün. Demir hurdası dkb ve diğer karışık hurda alımları bölgede hız kesmeden devam ediyor. 

Hurdacı ve geri dönüşüm telefon numaraları ile hemen bizimle iletişime geçin. Hurdacıların sıklıkla bulunduğu bu bölgede geri kazanım sürecinde en yüksek güncel fiyatlar sunulur. Ayrıca elde edilen gelirler ile bağışlar yapılmaktadır. 

Arnavutköy hurda alımlarında toptan hurda alımları ve miktarı, kg’ si ne kadar olduğunun hiç önemi olmaksızın elinizde bulunan tüm hurdalar değerinde alınmaktadır. Kaç lira kaç para olursa olsun hurda fiyat listelerinin en fazla olduğu zamanlarda bile güncel fiyatlar ile hurda alınır. 

Arnavutköy Adan Menderes Mahallesi Demir Hurdası Alımı

Demir hurdası güncel fiyatlar ile değerinden bu mahelleden toplanmaktadır. Diğer tüm mahalleler de olmak üzere hız kesmeden geri kazanıma Arnavutköy Hurdacı devam ediyor. Bir diğer mahalle Anadolu mahallesinde de demir hurdası alımları yapılmaktadır. 

Atatürk, Bakkallı ve Balaban Mahallelerinde Bakır Hurdası Bolluğu

Bu mahaller elektronikçi ve ikinci elciler ile zengin bir mahalle. Bakır hurdası alan yerler arıyorsanız bu mahallede hemen bizimle iletişim kurun ve anında en güncel yüksek fiyatlar ile hurda bakır satışı yapın.  Boğazköy istiklal mahallesi ile hurdacı kamyonları ile anında hurda alımı yapılan yerdir. Tüm yükleme ve nakliye hızlı hizmet veren çalışanlarımız aracılığı ile gerçekleşir. 

  • Bolluca Mahallesi Hurdacı
  • Deliklikaya Mahallesi Hurdacı
  • Boyalık Mahallesi Hurdacı
  • Çilingir Mahallesi Hurdacı

Dursunköy ve Durusu Mahllesinde Hurdacı Telefon Numarası

Hurdacı telefon numaralarına iletişim kısmından hemen ulaşabilir ve bizimle iletişim kurabilirsiniz. Arnavutköy hurdacı alüminyum ve çelik hurda alımlarında öncü firma. Ayrıca paslanmaz krom ve paslanmaz mutfak malzemesi alımları bu bölgede yapılan ve verilen hizmetlerden bir kısmı.

Fatih Mahallesi Hurda Karşılığında Yıkım Hizmeti

En son yapmış olduğumuz işlerden birinde Fatih Mahallesinde hurda karşılığında yıkım işlemi gerçekleştirildi. 1 hafta gibi kısa bir sürede hizmet teslimi yapıldı. Binadan elde edilen ikinci el hurdaları değerlendirilmek üzere ayrıldı ve hurdacı dükkanına götürüldü. Hiç bir şekilde para talebi edilmedi.

Taloluk Mahallesi Kağıt ve Karton Hurdası Alımları

Kağıt karton hurdaları market ve matbaalar olmak üzere bir çok iş yeriden toplanması gerçekleşir. Özellikle avukat biroları AVM yerleşkeleri ve diğer tüm iş hanları kağıt ve karton atığı oluştururlar. Bu kağıt ve kartonların çöpe atılmadan önce hurdacının gelip toplaması çevre temizliğine de katkı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA