Hurda Gemi

Hurda gemi aldığımız hurdalar arasında yer alır. Hurda gemiler büyüklüklerine göre yoğun miktarlarda demir, çelik, bakır, krom, alüminyum ve diğer metal hurdaları içerir. Sandal gibi gemiler tahtadan yapılır ve düşük miktarda demir içerir.

Ahşap olan gemilerin hurdaları alınmamaktadır. Güncel hurda gemi fiyatları üzerinden gemi hurdaları alınır. Gemi hurdası alan hurdacı arıyor iseniz hemen bizimle iletişim kurun ve 1 hafta gibi kısa bir sürede tüm geminizin hurdalarını alalım.

Bir diğer seçenek bize satmak yerine gemi hurdası alan yerleri araştırmak. Tabi serbest piyasa. İstediğiniz geri dönüşüm firmasına veya hurdacı firmasına özgürce gemi hurdası satışı gerçekleştirilebilir.

Hurda Gemi Alan Geri Dönüşüm Firması Ne Yapar

Hurda gemi alan geri dönüşüm firması öncelikle keşif ekipleri gönderir ve gemi ile ilgili keşif yapar. Ardından işinde uzman hurdacı çalışanları ve dalgıçlar gerekli çalışmayı yaparak söküm işlemine geçere. Öncelikle değerli metallerden başlanılarak söküme devam edilir.

Gemi hurdası büyük hurdacı tarafından alınır. Küçük çapta sokakta gezen hurdacılar bu tarz hurdaların alımlarını yapmaları mümkün değil. Hurda gemi pervanesi hafif yapmak için bakır hurdası içerir. En önemli sökülecek kısım pervane kısmıdır. Dikkatli ve uzman ekipler sökümü yapar.

Gemi Hurdası İkinci El Parçaları

Gemi hurdası ikinci el parçalar değerlendirilebilir. Hurda gemilerde çok sayıda hurda elektrik malzemeleri çokar. Kontaktör, sigorta, röle, motor ve piston gibi otomasyon hurdaları ikinci el olarak satışa sunulabilir. Eğer kesim yaptıran firma tüm hurdaların hurdaya gitmesini emir ederse tüm hurdalar hurdaya ayrılır.

Özellikle başta Tuzla Hurdacı olmak üzere denize kenarı olan tüm ilçelerde hurda gemi alımları yapılabilir. Tüm hurdalar güncel hurda fiyatları ile alınmaktadır. Güncel fiyatlar ile tüm gemi hurdaları alınmaktadır.

Gemi Hurdası Alan Hurdacı

Hurdacı gemi hurdası alır mı demeyin. Hurdacılık bu sektörün eski adıdır. Evet hurdacılar gemi alabilecek kadar donanımlı firmalar. Gemilerden çıkan tonlarca hurdayı geri dönüşüme hemen kazandırabiliriz.

Gemi alan hurdacılar uzman personel ile kısa sürede gemiyi bulunduğu noktadan kaldırır. Hızlı hurdacı diğer hurdacılara oranla daha çok tercih edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA