Bakırköy Hurda Alan Yerler

Bakırköy hurda firması İstanbul Bakırköy ve diğer tüm ilçelerde hurdacı hizmeti vermektedir. Çıkma ve ikinci el satışları yapılır. En çok satılan ikinci el ürünler ise elektronik ve çıkma metal hurdaları. Çıkma inşaat demiri hurdaları, çıkma profil hurdaları başı çekmektedir.

Bakırköy Hurda Şenlikköy Mahallesi Çelik Hurdası Alımı

Çelik hurdası hemen hemen tüm sektörlerde kullanılan bir metal türüdür. Çelik hurdası çeşitli formlarda bulunabilir. Çelik halat, çelik kablo, çelik talaş, çelik direk, çelik boru çelik hurdaları arasında en fazla alınan hurda türleridir. Bölgede bulunan hurdacılar şantiye ve fabrikalardan bu hurdaları toplar.

Yenimahalle Mahallesi Paslanmaz Hurdası Alımı

Paslanmaz hurdası adından da anlaşılacağı üzere yağmur altında paslanmayan hurda türüdür. Dış cepheler de ve yağmurun temas edeceği yerler de bakır, krom ve sarı gibi paslanmaz hurdaları tercih edilir. Bu hurdaların fiyatları da yüksektir. İstanbul hurdacı ve çevre illerinde bu mahallede olduğu gibi hurda alımları yapılır.

Yeşilköy Mahallesi Sanayi Tipi Yük Rafı Hurdası

Sanayi tipi yük rafı hurdaları depolarda kullanılan hurdalardır. Bakırköy hurdacı firması depo yıkımı yaptığında veya talep edildiğinde bu hurdaları alır. Ayrıca bu raflar marketlerden de çıkabilir. Marketlerde kasa hurdaları ve raf hurda alımları yapılır.

Yeşilyurt Mahallesi Demir Çit Hurdası

Demir çit hurdası ve demir korkuluk hurdaları en fazla satılan ikinci el hurdaları. Bu hurdaları hiç zarar vermeden sökersek eğer ikinci el satmak mümkün olur. O durumda da sizlere daha yüksek ödemeler yapabiliriz.

Ataköy Mahallesi Çevre Temizliği

Binalarda tadilat çalışmaları başladığında ortaya moloz ve hurda karışımı pislik hurdaları çıkar. Bizim hurdacı ekiplerimiz moloz ile metal hurdasının ayrımını yaparak tüm metalleri geri dönüşüme kazandırır. Hem molozunuzu alalım ve hatta üzerine para verelim.

Basınköy Mahallesi Bakır Hurdası ve Kablo Hurdası

Kablo ve bakır hurda fiyatları her geçen gün daha da artıyor. Bu sebeple elinizde bekletmenin sizlere pek faydası yok. Bu hurdalar fiyatı ne zaman artar diye sorarsanız bizimle iletişime geçin. Whatsapp uygulaması kullanarak fotoğraf paylaşmanız yeterli. Hemen fiyat teklifi sunarız. Ayrıca gezen ekipler anında sizlere fiyat vermek için yola çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA