Lama Bakır Hurdası

Lama bakır hurdası alan hurdacı Avşar Hurda güncel lama bakır fiyatları üzerinden alım gerçekleştirir. Lama bakır metalinden üretilen bakır plakalara verilen isimdir. Lama bakırlar bakır lama hurdası alan yerler aracılığı ile toplanarak ritme ocaklarına gönderilir.

Her hurdacı hurda lama alımı yapar. Sizler için burada en önemli husus en iyi fiyata satıp elde edeceğiniz geliri en üst seviyede tutmak. Ağlayanın malı gülene asla yaramaz. Kurtaracak seviyede güncel fiyatların üzerinde Avşar Hurda alım yapar.

Lama bakırların söküm işlemlerini bizim işçilerimize bırakın. İşçiler adrese gelerek kısa sürede söküm işlemini tamamlar. Söküm zor bir işlem değildir. Siz kendinizi yormayın tüm işlemleri bizim çalışanlarımıza bırakın. Tonajlı lama hurdası alanlar sizlere teklif edeceği miktarı artırır.

Lama Bakır Hurdası Özellikleri

Lama en büyük özelliği plaka şeklinde olması. 3 tip türü vardır. Yarı sert, köşe radyüslü ve kenar radyüslü. Kullanım bölgesine göre elektrik teknisyeni veya mühendis seçimini yapar. Burada mühendis uzmanlığı değerlidir.

Bakır lama boyları üretime göre değişir. 2 ila 6 metre arasında hurda bakır lamalar bulunur. Topraklama ve makine panolarında kullanılırken parça lamalar artar. Bu parça lamalar çok kısa olanları toplanarak hurdacı telefonu aranıp satış gerçekleşir.

Artık parçalar kaçınılmazdır. Ne kadar artık parça o kadar fazla kg demektir. Elektrik teknisyeni burada şuna dikkat etmeli. Bakır lama sıfır fiyatından daha ucuz fiyata satılır. Çünkü artık hurda konumuna gelmiştir ve bunu alan hurdacının kullanması mümkün değildir.

İkinci El Bakır Lama Satanlar

Büyük şantiyeler veya fabrikalar kurulurken tonlarca bakır lama alımı yapılır. Biz malzeme kullanılacaksa artmadığı sürece yetmez. İnşaat veya fabrika tamamlandıktan sonra illaki arta kalan lama olur. Bu arta kalan lamalar diğer hurdalar ile birlikte hurdacılara satılır. Geri dönüşüm yapan hurdacı firmalar bu lama bakırları değerlendirmek amacı ile ikinci el depolara koyup satma işlemini yapar.

Lama bir metal hurdası. Bu sebeple eskimesi veya çürümesi mümkün değildir. İkinci el almanız sizin için daha karlı olur. Sıfırını almak yerine ikinci el almak hiç bir şey fark ettirmez.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA