Çatalca Hurdacı Hurda Alanlar

Çatalca hurdacı firması olarak hizmet veren Avşar Hurda İstanbul ve çevre illerinde (Kocaeli, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Çanakkale..) hurda alımı yapan Çatalca hurdacı firmasıdır. Uzun yıllardır bölgede hurdacılık hizmeti veren firmamız tüm hurda alımlarını güncel hurda fiyatları ile yapar. Avşar Hurda alımlarında hurda çelik, hurda bakır, hurda elmas, hurda nikel, hurda sarı alımları firmamız tarafından yapılır. 

Çatalca hurdacı hurda alan yerler.
Çatalca hurdacı hurdacı firması geri dönüşüm.

Hurda fiyatları Çatalca ilçesinde hurda borsasında olan dalgalanmalara göre değişir. Hurda borsası takip edilerek hurda alım satım yapılır. Her hurda alışverişinde en yüksek hurda fiyatları ve peşin ödemesi sağlanır. Güncel hurda fiyatları ile alım gerçekleşir. 

Çatalca bölgesi yeni göç alımları sonucu çok sayıda şantiye açıldı. Şantiye hurdası alan Çatalca hurdacılar bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Silivri hurdacı merkezinden çıkan ekibimiz çok kısa sürede hurda alımı gerçekleştirir. Konteyner bırakarak kasalara hurda doldurun ve dolduğunda bizleri arayın. Anında yenisini bırakalım.

Çatalca Hurdacı Geri Dönüşüm

Çatalca da bulunan her hurdacı:

  • hurda demir
  • hurda kablo
  • hurda sarı
  • hurda elektrinik
  • hurda kasa
  • hurda bilgisayar

gibi hurda alımları yapar. Ancak biz her zaman en yüksek hurda fiyatları ile hurda alımı yaparız. Krom, kurşun ve çinko hurdası alan hurdacılar aramakta iseniz Çatalca geri dönüşüm firması ile iletişime geçin. Hurdalık dükkanı yedi gün 24 saat hizmetinizdedir. 

Çatalca geri dönüşüm hizmeti
Çatalca hurda alan yerler İstanbul.

Başak Mahallesi Hurda Otel Yıkımı

Başak mahallesinde güler yüzlü hurdacı ekibimiz talep edildiği taktirde tüm otel ve diğer bina yıkımlarını yapabilir. Yıkım yapan Çatalca hurdacılar en güvenli şekilde binanızı kısa sürede yıkarak işi teslim eder. 

Çiftlikköy Mahallesi Fabrika Sökümü

Eski fabrikaları yıkıyor ve içerisinden çıkan metalleri geri dönüşüme kazandırıyoruz. Hurda sandviç panel, hurda çatı makası, çelik konstrüksiyon hurdası, hurda çelik direkler kesilerek söküm işlemi yapılır. Ayrıca tüm moloz bölgeden uzaklaştırılır.

Gökçeali Mahallesi Güvenilir Hurdacı Hizmeti

Güvenilir hurdacı yapılan işlemleri tamamen bir şeffaflık içinde yapan hurdacı tanımıdır. Tüm hurda alımları ve tartımları şeffaflık ile yapılır. Tek 1 kg bile hurdanız fiyatlandırmadan alınmaz. Toptan hurda alan firma miktarı kaç ton olursa olsun hurda alımlarını gerçekleştirir. 

İnceğiz Mahallesi Çöp ve Plastik Hurdası Alanlar

Çöp hurdaları eğer değerli metaller içeriyor ise çöp hurdasını alabiliriz. Ayrıca pislik temizleme ve çevre temizliği hizmeti sunulur. Pet şişe hurdaları, kağıt hurdaları, karton hurdaları, plastik hurdaları, ev eşyası hurdaları ve ikinci el olarak kullanılabilecek tüm hurdalar değerinde alınır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA