Teneke Hurdası

Teneke hurdası alan Avşar Hurda güncel teneke hurdası fiyatları ile hurda alımı yapar. Adres gelerek alınan hurdaların ödemesi nakit yapılır. Teneke hurdaları çeşitli formlarda bulunabilir. Kola tenekesi, zeytinyağı tenekesi, peynir ve reçel kutu tenekeleri gibi tenekeler vardır.

Teneke hurdaları insanlar tarafından tüketilen ve kullanılan hurdalardır. Böyle olması doğaya çok sayıda atılmasına neden olur. Teneke hurdası alan hurdacı bu tenekeleri toplar ve geri dönüşüme kazandırır. Sağa sola baktığımızda çok sayıda yağ tenekesi gibi hurdalar görülür.

Özellikle ormanlık ve yol kenarlarında görülen bu teneke hurdalarını lütfen teneke hurdası alan yerler ile hemen satı. Bu tenekeler sonuçta bir hurda ve doğayı kirletmektedir. Kendi köy ve ilçenizi sakın kirletmeyin. Eğer yol kenarlarında hurda teneke görürseniz toplayın ve satışını gerçekleştirin.

Teneke Hurdası Alan Hurdacılar Ne Yapar

Teneke hurdaları çok kg dövmez. Kapladıkları hacim de fazladır. Pres makinesine sahip olan hurdacılar aldıkları bu teneke hurdaları pres makinesinden geçirerek kare kare preslenmiş metal elde ederler. Bir sonraki aşama geri dönüşüme göndermektir.

Hurda teneke tüm hurdacılar alabilir. Biz en yüksek hurda teneke fiyatlarını verdiğimizi iddia etmekteyiz. Hemen iletişim kısmında bulunan numaralardan bizimle iletişime geçip hurda teneke satabilir ve bundan sonraki hayatınızı refah içinde geçirebilirsiniz.

Teneke Geri Dönüşüm Hizmeti

Teneke gıda sektöründe ürün paketlemede kullanılır. Çok sayıda yaş gıda  ve yağ gibi, zeytin gibi gıda ürünleri tenekeler yardımı ile depolanmaktadır. Çok sayıda tüketilen bu ürünler hurdaya atılan teneke oranında da yukarı yönlü bir grafik çizer.

Teneke geri dönüşümü çok önemlidir. İstanbul gibi büyük illerde çöpe atılan tenekeler hurdacılar tarafından toplanabilir ancak köy ve küçük ilçelerde insanlar ne yazık ki bu teneke hurdaları çevreye atmaktadır. Yollarda gördüğünüz bu teneke hurdalarını biriktirip hurdacılara satabilirsiniz.

Kola kutusu ve teneke bira kutusu alımları da yapılmaktadır. Tüm alımlar güncel fiyatlar ile satılacağı yönünde bir şüpheniz olmasın. Güncel teneke hurdası fiyatları ile mutluluğun tadına varın. Hurdacı her gün sizlere hizmet verir ve en iyi fiyatlardan hurda satışı gerçekleşir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA