Moloz Hafriyat Nakliyesi

Moloz hafriyat nakliyesi yapanlar arıyorsanız hemen Avşar Hurda ile iletişime geçin. Başta istanbul olmak üzere Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerimizde kentsel dönüşüm seferberliği başlamış durumda. Depremler ülkemiz için ne yazık ki bir gerçek.

Gerekli önlemleri almak amacı ile kentsel dönüşüm çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Molozla karışık demir, bakır, inşaat demiri ve tel hurdaları aldığımız moloz türü. Üzerine nakit para ödemesi yaparak alabiliriz.

Toplanan tüm molozlar belediyelerin belirlemiş olduğu noktalara boşaltılır. Gelişi güzel yasak noktalara asla moloz yıkılmaz. Her hurdacı moloz hafriyat nakliyesi yapmaz. Bizim son yıllarda işlerin durgun olması ve araçları değerlendirmek amacı ile yaptığımız bir iş.

Moloz Hafriyat Nakliyesi Yapan Hurdacı

Metaller ile karışık hafriyat hurdalarının nakliyesi yapılır ve uygun bölgelere boşaltılır. 0545 820 88 39 numaralı telefon numarasını arayıp hemen fiyat alınabilir. Ayrıca Denizköşkler Mahallesi Mine Sokak No:42 Avcılar/İstanbul adresine gelerek bir çayımızı içebilir ve iş hakkında detaylı fikir alışverişinde bulunabiliriz. Avşar Hurda müşterilerini memnun etme ilkesini kendine amaç edinmiştir.

Hurdacı hizmetlerinin yanında verdiğimiz hizmetlerden sadece birisidir. Moloz alımının yanında moloz hafriyat nakliyesi yaparken atığın metal içerip içermemesi de bizim için önemlidir.

Moloz Nakliyesi Araç Envanterimiz

Hurdacı işlerimizde kullanmak üzere çok sayıda hurdacı kamyonuna sahibiz. Ayrıca kato dediğimiz hurda yükleme vinçleri de bulunmaktadır. Bu aletleri de kullanarak kepçe kiralayıp tüm moloz ve yıkım işlerini profesyonel yıkım ekibi yapar.

En önemli husus can güvenliğini ön planda tutup çevreye hiç bir zarar vermemektir. Hurdacılar bunu kendine prensip edinmeli ve insan sağlığının her şeyden önemli olduğunu anlamalı. Yıkım ve moloz taşınırken çevreye ve hayvanlara zarar verilmesi önlenmeli.

Moloz taşımada en büyük sorun toz oluşması. Bunun önüne geçmek amacı ile moloz nakliyesi yapılmadan önce sulama çalışması yapılmalı. Sulama ile toz yapılmasının önüne geçilir ve diğer mahalle sakinlerinin rahatsız olması önlenir. Sizlerin memnun kalması için biz elimizden geleni yaparız.

Moloz kırma makineleri kiralayarak molozları toz haline getiriyoruz. Bu şekilde çevreye verilen zarar da en aza indirilmiş olur. Moloz kırma makineleri bu sektörde nadir kullanan firmayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA