Pimapen Kapı Pencere Hurdası

Pimapen kapı pencere hurdası alan Avşar Hurda elinde bulundurduğu ekipmanlar ile geri dönüşümünü sağlamaktadır. 1. elden kimseden destek almadan pimapen kırım makinelerinde pimapen hurdaları parçalara ayrılır. Pimapen hurda fiyatlarına pimapen kapı pencere hurdası alan hurdacılar arasında en yüksek fiyatları veriyoruz. 

İstanbul, Kocaeli ve Tekirdağ illerinden pimapen hurdası hurdacı kamyonları ile toplanır. Hızlı hizmet sunan firmamıza hurdacı telefonları üzerinden hemen arayabilir ve pimapen hurdası satışı gerçekleştirebilirsiniz. Pimapen binalarda kapı ve pencerelerde kullanılan plastik türüdür.

Villa, bina ve işyeri yıkımları sonucunda pimapen kapı pencere hurdası oldukça çok sayıda çıkar. Bu hurdalar eğer kırmadan ve camları kırılmadan sökülürse ikinci el olarak değerlendirilmesi çok kolay olur. İkinci el talep gören pimapen hurdaları her gün alıcısı tarafından alınabilir.

Pimapen Kapı Pencere Hurdası Hurda Değil İkinci Eldir

Neden ikinci eldir. Başkalarının hurdası sizlerin kullanması için ürünler olabilir. İnsanlar ahır ve yazlık ev gibi tavanı olsun yeter binalar yapmak isterler. Durumu olmayanlar mecburen ikinci el kapı ve pencere almayı tercih eder. PVC kapılar ve pencereler kışın soğuktan yazın ise sıcaktan korur.

Banyolarda da pimapen kapılar kullanılır çünkü banyo nemli bir ortamdır. Nemli olması eğer tahta kapı kullanılırsa kapı çürür. Aynı durum metal kapılar için de geçerlidir. Yine metal kapılar da tuvalet ve banyo kapısı gibi yerlerde kullanılmaz. Çöpe atmak yerine pimapen kapı pencere alan yerler sizlere nakit para ödemsi yapar. 

Ülkemizde PVC üretiminde dev firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar her yıl binlerce pimapen kapı ve pencere üretirler. Yurt dışına gemiler ile ihracat yapılır. Böylelikle ülkemize dolar girişi de olur. Bu sektörün desteklenmesi şarttır. 

Söküm İşlemi Nasıl Yapılır

Önce pimapen alacak hurdacı elince gerekli ekipmana sahip olmalıdır. Ardından gerekli güvenlik önlemleri alınır. Güvenlik önlemlerinin ardından matkap yardımı ile kapı veya pencere çevresindeki botanlar kırılmaya başlar. Pimapene baskı yapılmadan bu işlem yapılmalıdır yoksa cam kırılabilir. 

2 tarafı 20 cm kadar açılırsa diğer tarafları kırmaya gerek kalmaz. Bir de her kenarda en az iki tane vida olur. Şarjlı matkap kullanarak bunlarında sökülmesi gerekmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA