Bakır Talaş Hurdası

Bakır talaş hurdası fiyatları bakır fiyatlarına oranla biraz daha düşük olsa da yinede yüksek fiyatlar ile satılmaktadır. Bakır talaş alan hurdacı ile iletişime geçin ve hemen fabrikanızda olan tüm bakır talaş hurdaları alalım. Bakır talaş hurdası alabilmek için vakumlu süpürge geliştirdik. Tüm talaşlar tek tane bile kalmadan özel süpürge ile toplanır. 

Talaş hurdaları ana metal hurdalarına oranlar her zaman daha ucuz olur. Bu durum demir için de geçerlidir alüminyum içinde. Bakır talaş torna makinesinde işlenen bakır plakalardan arta kalan maddelerdir. Bakır aksan gerektiren noktalarda kullanılmak için şekil verilirken bakır talaşı oluşur.

Bir diğer bakır talaşı ortaya çıkma yolu da matkap ile delmektir. Bakıra sürekli delik açılan fabrikalarda bakır talaşı ortaya çıkar. Bakır talaşı alan yerler talep edilirse adrese gelerek bu hurdaları toplar. 

Bakır Talaşı Hurdası Fiyatları

Bakır talaşı hurdası fiyatları normal bakır hurdası fiyatlarına çok yakındır. Arada 20 kuruş gibi bir fiyat ancak bulunur. Tonajlı 1 veya birden fazla tonda talaş hurdası var ise size daha yüksek fiyatlar sunulur ve elde edeceğiniz kar oranı en yüksek seviyeye çıkar.

Üretim esnasında en az seviyede bakır talaşı oluşturmak esas alınır. Bir plakanın işlendiğini düşünün. Eğer bir plakadan 5 ürün çıkmak yerine torna ustası bu üründen 3 ürün çıkartıyorsa malzemenin çoğunu hurdaya ayırmış demektir. 

Oluşan çapak fabrikaya zarar olarak geri döner. Daha az ürün üretilmesi oluşan bakır talaş kg oranında büyük artışa sebep olur. Bakır plaka fiyatı talaş satışında elde edilenden kat kat daha pahalıdır. 

Bakır Talaşı Nasıl Toplanır

Bakır talaşını elimizde bulunan talaş süpürme makineleri ile gerçekleştiriyoruz. Önce talaşın kabası el arabası veya kovalar yardımıyla kamyonlara taşınır. Ardından geriye kalanlar özel süpürgeler ile süpürülür ve onlarda aynı şekilde kamyonlarda doldurulur.

Talaş hurdaları toplamakla hiç uğraşmayın bırakın tüm işçiliği biz karşılayalım ve sizler keyfini çıkartın. Ödemeyi nakit olarak elinize sayıyoruz. Dilerseniz verdiğiniz iban numarasına gönderebiliriz. 

Talaş hurdası neredeyse sadece fabrikalardan çıkar. Başka yerlerde talaş hurdası bulmak oldukça zordur. Talaş hurdası satmak isteyen fabrika ve üretim tesisleri bizlerle iletişime geçebilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA