Eyüp Hurdacı

Eyüp hurdacı iletişim bilgeleri Avşar Hurda ile kolaylıkla iletişim kurup hemen hurda satabilirsiniz. Güncel hurda fiyat listesi göz önünde alınarak hurda alımı yapılır. İkinci el inşaat malzemeleri, çıkma inşaat demiri ve diğer ürünlerin ikinci el satışları mevcut.

Eyüp hurdacı hurda alanlar.
Eyüp hurdacı hurda alanlar.

Eyüp hurdalık dükkanına gelerek hurda alım satım yapabilir ayrıca ikinci el malzeme alımı yapabilirsiniz. Hurda çelik kasa, hurda inşaat demiri, hurda profil, hurda pano, hurda motor ve hurda elektronik malzemeler almanız mümkün.

Eyüp hurdacı plastik hurda alan yerler, kağıt hurda alan yerler, kitap hurdası lan yerler, sarı hurdası alan yerler ve diğer tüm hurda alımları yapılır. Tüm hurdalar güncel hurda fiyatları ile alınır.

Eyüp Hurdacı Çırçır Mahallesi Enjeksiyon Makine Hurda Alımı

Enjeksiyon makineleri üretimde yaygın kullanılır. Yaygın kullanılan bu makineler hurdaya da büyük oranda düşmektedir. Enjeksiyon makineleri demir ve alüminyum hurdaları bol miktarda içerir. 

Esentepe Mahallesi Fan Hurdası Alan Yerler

Fan hurdası power hurdalarında çıkar. Soğutma amacı ile kullanılan fan hurdaları güç üretim cihazlarını soğutma amacı ile kullanılır. Soğutma sistemleri hurdaları içerisinde de fan hurdası içerir. Büyük fan hurdaları bir nevi motor hurdası. 

İslambey Mahallesi Ekovat Hurda Alımı

Ekovat hurdası nedir. Ekovat hurdası hurda boz dolapları motoruna denir. Hurda ekovat spiral makinesi ile kesilir. Kalıbı demir ortası ise bakır hurdası içerir. Bakır ve demir hurdası ayrılır ve geri dönüşüme kazandırılır. 

Nişancı Mahallesi Jeneratör Hurdası Alanlar

Jeneratör hurdaları özellikle site bina yıkımlarında ve iş merkezi yıkımlarında aldığımız hurda. Jeneratör hurdaları elektrik üretiminde kullanılır. Uygun bakım yapıldıktan sonra yıllarca kullanılmaya devam edebilir. Büyük jeneratörler ise elektrik kesintisinde çalışmayı devam ettirmek amacı ile kullanılır. 

Sakarya Mahallesi Hurda Torna Makinesi

Hurda torna makinesi hemen hemen metal üretim sektöründe en fazla kullanılan makine türüdür. Türk üretimi olan bu makineler bir zaman sonra ömürlerini tamamlar. Hurda torna makinesi alanlar ise aynı zamanda bu hurdaların satışlarını da gerçekleştirir.

Yeşilpınar Mahallesi Yük Konteyneri ve Dorse Hurdası

Yük konteyneri ve dorse hurdaları benzer hurdalardır. Yanmış veya eski dorse hurdaları kendi imkanlarımız ile yerinden alınır. İkinci el satışı yapmak çok kolay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA