Bağcılar Hurdacılar

Elektronik aletlerin kapsamı çok geniştir.  Televizyon, bilgisayar gibi cihazlar yaygın akla gelen ürünlerdir. Ayrıca daha ağır elektronik aletler de vardır. Örneğin sanayi alanlarında kullanılan mekanizmalar bunlara örnek verilebilir. Hurda alımı olarak gerçekleşen bu ürünlerde, içeriğin nasıl oluşturulduğuna bakılmaktadır. Yani alüminyum gibi malzemelerden mi üretilmiş, ne kadar bu üründen ne kadarı farklı hurda malzemesinden oluşturulmuş, ekibimiz bunun değerlendirmesini yapar. Mekanizma ne kadar büyükse, hurdaya çıkan malzemeler de artar. Bu durum ürün türüne göre de değişmekle beraber fiyatlandırmaya yansır. Bağcılar hurda firması olarak bu konuda da bilgi alabilirsiniz.

İnşaattan Çıkan Hurdalar

İnşaat alanları, hurdaların en yaygın olduğu alanlardan biridir.  İnşaatın oluşturulduğu esnada kullanılan ve kullanılmayan malzemelerden birçok hurda çıkabilir.  Ayrıca bir bina yıkımı olduğu zaman oluşan hurda da epey değerli olacaktır.  Örneğin 5 katlı bir iş merkezinin yıkımıyla,  binayı oluşturan bütün metal grubu ürünler ve akla gelen bütün demir, alüminyum gibi malzemeler işlevsel hale gelecektir. Hurda malzemeler yeniden bir kullanım sürecine girene kadar firmamız tarafından ayrıştırılmakta ve ana malzeme maliyetini düşürmek isteyen kişiler – kurumlar tarafından alınmaktadır. İnşaat demir çubuğu, demir talaşı gibi malzemeler epey yaygın şekilde bu alanlardan dönüştürülmektedir. Yeniden üretime dâhil olabilecek her türlü ürün için avantajlı sonuçlar elde edilebilir.

Katı Atıklarda İdeal Hizmet

Katı ve dayanıklı atıkların tekrar kullanılır hale gelmesi için Bağcılar hurda alan firmamız geri dönüşüm katkısıyla da önemli bir iş yaptığının bilincindedir. Hizmetlerin ideal biçimde sonlanması için gereken alt yapıyı en iyi şekilde kurmaktayız. Katı atıkların dönüşümünün maliyeti düşürme açısından önemli bir yere sahip olduğunun bilincindeyiz. Hurda sert alüminyum yüksek fiyat teklifleri.  Örneğin ana madde olarak demir kullanan bir firma, yeni malzeme almak yerine dönüştürülebilir sağlam ürünleri temin ederek avantaj elde edebilmektedir. Gerekli teknik kontroller de dahil olarak başarılı sonuçlar alınır.

Bağcılar bölgesinde hurda alımı yaptığımız başlıca mahalleler; 100. yıl Mahallesi, Çınar Mahallesi, Fatih, Bağlar, Barbaros, Kirazlı, Yenigün, Yıldıztepe, Yavuzselim, Kazımkarabekir…

Kablo Hurdası Alımı

Biriken ve artık kullanılmayan kablolar için hurda alımı Bağcılar firmamıza başvurabilirsiniz. Kablo hurdaları, içeriğinin özelliklerine de göre değişen şekilde fiyatlandırılmaktadır. Ayrıca kilo – gram bazında değerlendirme yapılır. Fazla yer kaplayan ürünleri elden çıkarmak için bu hurda türleri de avantaj sağlar. Ayrıca elektronik kart hurdaları, monitör hurdaları gibi birçok tür için de başvuru yapabilirsiniz. Hurda kablonun ardından bakır hurdası ortaya çıkar.

  • Levha bakır
  • Bakır plaka
  • Fİ8 bakır
  • Kalaylı bakır
  • Bakır boru
  • Filmaşin bakır
  • Trafo bakırı
  • Kalıp bakır
  • Bobin bakır
  • Tombak bakır

Nasıl Satarım?

Hurda alımı yapan firmamıza satış yapmak istediğiniz ürünler için öncelikle telefon açabilir ve süreçle ilgili bilgi alabilirsiniz. Alım zamanı ve fiyatlandırma konusunda ekibimiz sistemli bir işleyiş benimsemektedir. Teneke kutuların çoğunluğu alüminyum kutu üretimidir. Meyve suyu kutuları kağıttan üretilebilir. Uzun vadede rutin alımlar için de anlaşma yapılabilir düzenli olarak hurda çıkaran bir firmaysanız,  bu tür anlaşmalar sizin artı sağlamanızda etkilidir. Hurda değeri ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA