Hurda Masa Sandalye Alan Yerler

Hurda masa sandalye İstanbul, Kocaeli Tekirdağ, Edirne, Sakarya, Zonguldak illerinden topladığımız hurda türlerinden biridir. Masa sandalyeler eğer kullanılabilir durumda ise ikinci el fiyatları üzerinden alınır. İkinci el hurda satmayan masa sandalye alan hurdacılar hurda fiyatları üzerinden alım yapmaları sebebi ile sizlere düşük miktar teklif eder.

Hurda masa ve sandalyeler kafe, alış veriş merkezleri, burgerking, mcDonald’s gibi gıda üzerine olan iş yerlerinde bulunur. Kapanması veya el değiştirmesi durumunda hurda masa sandalye satışa çıkar.

Hurda Masa Sandalye Alanlar

Hurda masa sandalye alanlar bir noktada geri dönüşüm gerçekleştirir. Öncelikle hedefimiz bu ürünleri ikinci ele kazandırmaktır. Miktarı ne olursa olsun toptan hurda masa ve sandalyeler alınır. En yüksek fiyatlar ile alım yapılır.

Ofis koltukları, tabureler, ofis masası, plastik masalar, demir sandalye, plastik sandalye hurdaları mümkün olan en yüksek fiyatlar ile alınır. Depolar da atıl durumda olan tüm hurda masa ve sandalye hurdalarını bize satarak değerlendirin.

Demir Masa Alan Hurdacı

Masaların üst kısmı genellikle ahşap malzeme ile yapılır. Ancak tam demirden üretilmiş olanları da vardır. Bacakları veya diğer kısımları alüminyum profilden oluşabilir. İkinci el demir masa satışları Ataşehir hurda merkezi deposunda yapılır.

Çürümeye yüz tutmuş yağmur veya kar altında duran masa ve sandalye hurdalarını bizlere satarak hemen yüksek karlar elde etmeniz mümkün olur. Güncel masa ve sandalye hurda fiyatları alım yapar.

İkinci El Masa Sandalye Satan Hurdacı

Masa ve sandalye hurdası alacaksanız öncelikle Avşar Hurda deposuna gelmeniz gerekir. Türkiye’ nin hangi ili olursa olsun hurda deposuna gelebilirsiniz. Tartma hesabı ile ikinci el satışı yapılır. Kesinlikle tane hesabı satış yapılmaz. İster plastik ister ahşap ne malzemeden ne metalden olursa olsun kilo usulü ile satış yapılır.

Plastik hurdaları daha ucuza satılır. Ardından demir olanlar gelir .Hurda demir olan masa ve sandalyeler plastiğe oranla biraz daha pahalıdır. Son olarak hurda krom içeren paslanmaz tezgah masaları vardır. En pahalı masalar bunlar olur.

Satışlar nasıl oluyor diye soracak olursanız eğer öncelikle tartma işlemi gerçekleşir. Ardından o malzeme için verilmiş kg fiyatı çarpılarak fiyat ortaya çıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA