Güngören Geri Dönüşüm

Güngören geri dönüşüm firması İlçeden tüm hurda türlerini alarak geri dönüşüme katkı sağlar. Güngören ilçesinde fabrika ve depo gibi iş yerleri bulunmamaktadır. Fabrika ve diğer büyük iş merkezleri şehrin kenar ilçelerine dağılır. Güngören daha çok halka hitap eden dükkanlar ve ofis iş merkezleri bulunur.

Güngören geri dönüşüm huda
Güngören geri dönüşüm hizmeti

Ofisler ve diğer iş merkezleri tadilata girdiğinde oluşan hurdaların alımı yapılır. Hurda kablo, hurda demir asma tavan, hurda sarı, hurda alüminyum hurdaları Güngören geri dönüşüm bölgesinde toplanmaktadır. Yüz ölçümü olarak küçük bir mahallemizdir. 

Güngören geri dönüşüm Akıncılar Mahallesi Temizlik Hizmeti

Hurda içeren çöp hurdalarını alabiliriz. İçerisinde metal veya plastik hurdaları gibi hurdaların olması bizim için yeterli olur. Binanızı yenileyebilir veya tadilat yaptırıyor olabilirsiniz. Akşama kadar bekleyerek hem temizliğinizi yapalım hem de üzerine ödeme yapalım.

Gençosman Mahallesi Ev Eşyası Hurdası Alan Yerler

Ev eşyası hurdaları denilince bir çok hurda türü akla gelebilir. Bunların başında ise beyaz eşya hurdaları ve diğer çok kullanılan eşyalar gelmektedir.

  • Hurda çamaşır makinesi
  • Hurda boz dolabı
  • Hurda bulaşık makinesi
  • Hurda televizyon
  • Hurda anten, çanak, alıcı, verici, uydu ve diğer televizyon ekipmanları
  • Hurda kombi
  • Hurda çekyat, yatak, baza ve koltuk

Tozkoparan Mahallesi Kağıt ve Karton Hurdası Alanlar

Bu gölgede çok sayıda ofis merkezleri bulunması sebebi ile bol miktarda Güngören hurdacılar kağıt ve karton hurdaları toplar. Kağıt ve karton hurdaları toplanması çevre kirliliğini de önlemektedir. Peki ambalaj ve içecek kutusu alımları da yapılır. Güngören de kağıt ve karton hatta kitap hurdaları alan yerler için mahallenizden kamyon ile geçmemizi bekleyin.

Sanayi Mahallesi Metal Hurda Alımları

Sanayi mahallesinde motor ve diğer aksesuar hurda alımları yapılır. Ortaya çıkan çelik, nikel, pirinç ve çinko gibi hurdalar adreslerden toplanır. Değerli metal hurda alımlarında güncel hurda fiyatları teklif edilir.

Merkez Mahallesi Bilgisayar ve Elektronik Hurdaları

Ofislerin çok sayıda olduğu bölgede elektronik atık oranı da oldukça fazladır. Güvenlik kamerası hurdaları, yazıcı hurdaları, bilgisayar ve monitör hurdaları çöplere atılır. Çöplere atmak yerine bir hurdacı firmasına vererek değerlendirmek çok daha karlı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA