Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları günlük hatta anlık olarak değişmektedir. Aşağıda bulunan hurda fiyatları standart hurda fiyatlarımızdır. Ancak hurda miktarı arttıkça sizlere sunulan teklif de artış gösterecektir. 0545 820 88 39 numaralı telefonu arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde en güncel hurda fiyatları hakkında bilgi edinmeniz mümkün. Anlık hurda fiyatları hemen öğrenin.

HURDA FİYATLARI

Hurda Demir Fiyatları 1.6 TL
Hurda Bakır Fiyatları 32 TL
Hurda Alüminyum Fiyatları 8 TL
Hurda Krom Fiyatları 9 TL
Hurda Sarı Fiyatları 20 TL
Hurda Kablo Fiyatları 8 TL – 15 TL
Hurda Kurşun Fiyatı 8 TL
Pimapen Hurdası 1.6 TL
Akü Hurdası 4 TL

İstanbul, Tekirdağ ve Kocaeli Hurda Fiyatları

Firmamız İstanbul, Kocaeli ve Tekirdağ illerinden hurda alımı yapmaktadır. Hurda bakır fiyatları, hurda demir fiyatları ve hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için hemen iletişimde bulunan numaralardan bizimle iletişim kurmanız yeterli olur. Sizlere en güncel hurda fiyatlarının sunulacağından emin olabilirsiniz.

Yeni yıla girmemizle birlikte 2020 hurda fiyatlarında büyük oranda artışlar gözlemlendi. Bizimle iletişime geçerek hurda fiyatlarının ne zaman artacağı konusunda da bilgi alabilirsiniz. Bakır hurda fiyatı ve demir hurda fiyatı her geçen gün daha da artmaktadır.

İnsanlar artık hurda borsasını takip ederek bir tık ile hurda satışı gerçekleştirebilir. Anlık bakır fiyatları takip etmek bu bağlamda çok fazla işinize yarar. Günlük bakır fiyatları listesine buradan ulaşın. Ayrıca hurda kablo fiyatları bakır yönünden daha zengin kablolar için artış gözlenir.

Güncel Hurda Fiyatları Avşar Hurda Hizmeti

Hurda demirin kilosu hurda piyasasında yaşanan düşme ve yükselmelere bağlı olarak değişir. Kocaeli hurda fiyatları bu düşüşten son zamanlarda hiç etkilenmedi.  Sarı hurda fiyatı ve alüminyum kilosu ise düşüşe geçen metaller arasında yer alıyor. 

Bazı insanlar bakır kg fiyatı nedir gibi soruları tarafımıza yöneltmektedir. Hurda sarı fiyatı ve bakır sarı fiyatı yukarıda listede belirtildiği gibidir. Eğer ton oranında artış olursa yüksek hurda fiyat teklifi sunulur.  Bakırın kilosu kaç para ve hurda kurşun fiyatları gibi soruların cevabını hemen bizi arayarak öğrenin.

Paslanmaz ve diğer hurda maden fiyatları günümüzde büyük kar oranları ile satılmaktadır. Elde edeceğiniz kar oranını en üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olalım. Soyulmuş veya soyulacak hurdalarda iyi karlar ettirebilir. Elektronik hurdaları da yine güncel hurda fiyatları ile yüksek kar marjına sahiptirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA