Plastik Boru Hurdası Alanlar

Plastik boru hurdası alan firmalar arasında en yüksek hurda boru fiyatları sunulur. Güncel PVC boru fiyatları ile hemen satış gerçekleştirin. Tüm tesisat ve benzeri boru hurdaları alınır. Avşar hurda İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ hangi ilde olursanız olun adresten plastik boru hurdası alır.

p100 boruları yerlerinden sökülerek hurdacı kamyonlarına yüklenir. Eğer kullanılabilir durumda olan boru hurdaları varsa ikinci el fiyatlarından almak mümkündür. Çıkma ikinci el boru hurdası alım ve satışları Pendik hurdacı bölgesinde yapılır.

Plastik Boru Hurdası Alan Yerler

Hem İstanbul Avrupa yakası hurdacı merkezleri hemde Anadolu Yakası hurdacı merkezleri hurda boru alımı yapıyor. Plastik boru hurdası ticareti hurdacı kuruluşu ile bölgede devam eder.

Kullanılmamış kanalizasyon boruları, plastik su boruları, demir borular, krom borular alınır. Borular akışkan malzemelerin transferi amacı ile kullanılır. Krom borular gıda sektöründe paslanma özelliği olmaması sebebi ile tercih edilir.

İnşaat sektöründeki gelişmeler plastik boru kullanımını da artırdı. Her binada su altyapısı yapılırken parça barça yüzlerce kile plastik boru hurdası açığa çıkar. Pimaş borular tüm şantiye ve yıkım yapılan binalardan dikkatlice toplanır.

İstanbul p 100 Borusu Alanlar

p 100 hurdaları peşin olarak yerinde alınır. Boru hurdaları eğer uzun ve kırık değilse geri dönüşümde değerlenmek üzere depomuzda ayrılır. Pimaş boru alan hurdacılar asla böyle bir ayrım yapmaz. Onlar bu hurdaları direk çöpe atmayı tercih eder.

Plastik boru hurdaları Kocaeli hurdacı dükkanında düzgünce istiflenir. Müşterilerimiz gelerek işlerine yarayacak hurda plastik boruları kendileri seçer. Tane usulü ile değil kilo ile satış yapılır.

Pimaş Boru Alan Hurdacı

Pimaş boru alan hurdacı beyaz pimaş boruları güncel fiyatlar ile alır. Bina yapımında arta kalan pimaş borular çok miktarlarda olabilir. Ev su tesisatı çekildikten sonra veya şantiye inşaatı bitince çok miktarda ortaya çıkar. Şantiye hurdası sınıfında değerlendirilir.

Yedi gün 24 saat bizimle iletişim kurarak hemen hurda boruları bize satabilirsiniz. Kaynak makineleri ile birbirine kaynatılan hurda pimaş borular bazı durumlarda yanlış kaynatılır ve tüm et tesisatı hurdaya ayrılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA