Hurda Köşebent Demir

Hurda köşebent demir alan Avşar Hurda güncel demir fiyatları üzerinden köşebent demir hurdalarını yerinden almaktadır. Hurda köşebent demir fiyatlarına ulaşmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Tüm köşebent hurdaları değerinden alınmaktadır. 

Tel: 0545 820 88 39

İstanbul Kadıköy ve Tekirdağ Süleymanpaşa ilçelerinde köşebent demir ikinci el alım ve satışları gerçekleşir. Bu noktalarda hurda köşebent demir alan hurdacı arıyorsanız hemen bizimle iletişim kurun.

Hurda Köşebent Demir Nerelerden Alınır

Köşebent demir yaygın kullanılan demirden üretilmiş maddelerdir. Her yerde ve tüm yapılarda kullanıldığı gözlemlenir. Bina yıkımlarında ve ufak çaplı iş merkezi yıkımlarında toplanır. Ana iskelet oluşumunda profil gibi çok kullanışlı bir metal türüdür. Parça olanlar ikinci el olarak değerlendirilemediği için direk hurda demir fiyatları ile değerlenir. 

Hemen hemen tüm inşaat malzemesi satan yerlerden köşebent almak mümkün olur. Köşebentler birbirlerine kaynak yapılarak ana iskelet oluşumunda kullanılır. Bir diğer yöntem de vidalama yöntemidir. Matkap ile uygun genişliklerde delikler açılır. Ardından vidalama yöntemi ile birbirlerine tutturulur.

Köşebentler özellikle üzerine kare veya başka bir malzeme konulacak masa ve sehpa yapımlarında yaygın kullanılır. Bu malzeme üretimlerinde olmazsa olmazdır. 

Köşebent Kullanım Alanlarından Bazıları

Köşebent demirler çeşitli boy ve ebatlarda üretilmektedir. Hurda köşebent alanlar ise boy ve ebatlara bakılmaksızın tüm köşebent hurdaların alımlarını gerçekleştirir. Çoğunlukta çelik konstrüksiyon bağlantı amacı ile kullanılır. Köşebent ile bağlanan çelik konstrüksiyonlar bağlanmayanlara oranla çok daha sağlam olur.

Temel yapısı itibari ile v kesitli de denilmektedir. Aralık açısı genelde 90 derece olan bu demirlerin 45 ve 135 derece olanları da vardır. Ayrıca özel üretimle farklı açılarda köşebent demir üretilebilir. Sektörden bağlantı ve destek amacı ile kullanılan v demirler hurdacılar veya geri dönüşüm firmalarından ikinci el olarak temin edilebilir. 

Köşebent demirlerin standartları genellikle 6 metre ile sınırlandırılır. Ancak bir noktada çok sayıda daha kısa parçalar üretilecekse özel üretim teknikleri ile daha kısa köşebent demir üretimi mümkündür.

Köşebent Demir Hurdacı Fiyatları

Köşebent demir hurdacı fiyatları eğer metal iyi durumda ve kullanılabilir durumda ise ikinci el demir fiyatı 4 TL’ dir. 4 TL üzerinden alım ve satış yapabilirsiniz. 

Bizim dükkanımıza getirme ile bizim adresten alımınız fiyatı etkilemez. Avşar hurda müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA