Şişli Hurdacı Hurda Alan Firmalar

Şişli hurdacı tüm Şişli ilçesinde geri dönüşüm hizmeti sunmaktadır. Tüm hurda alımları güncel hurda fiyatları ile yapılır. Şişlide ev eşyası hurdaları başta olmak üzere her nevi hurda alımları yapılır. Evinizden atmaya karar verdiğiniz hurda kanepeler, hurda yatak, hurda çekyat, hurda koltuk, mutfak hurdaları, kombi hurdası, kapı, pencere ve PVC hurdaları, televizyon hurdaları, bilgisayar hurdaları kapınıza kadar gelinerek yerinden alınır.

Şişli hurdacı hurda alan yerler.
Şişli en yakın hurdacı konumu.

Kapıdan hurda alım hizmeti sınan Şişli hurdacı firması müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlar. Şişli hurda alan diğer hurdalık bekler ki siz onların ayağına hurdaları götürün. Şişli hurdacı numaraları ararsanız biz en kısa sürede adresinizde oluruz.

Şişli Hurdacı Ergenekon Mahallesi Hurda Alan Yerler

Mahallede neredeyse hiç geri dönüşüm işi yapan bulunmamaktadır. Çevre ilçelerden buralara gelerek hurdacılar hurda alımı yapar. Güncel fiyatlar ile eviniz kaçıncı katta olursa olsun 1 kg hurda için bile adresten hurda alımı yapabiliriz.

Şişli geri dönüşüm hizmeti
Şişli geri dönüşüm merkezi.

Gülbahar Mahallesi Hurdacı Telefonu

Hurdacı telefon bilgileri iletişim kısmında yer alır. Avşar hurda sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermeyi kendisine ilke bilmiş durumda. Müşteri memnuniyetini önde tutmak amacı ile pazar günleri dahi çağırsanız adresten hurda alabiliriz. Ayrıca verdiğimiz tüm hizmetlerde işçilik hizmetlerinin tamamı tarafımıza aittir.

İnönü Mahallesi Hurdacılar

Bu mahallede de yine çok az sayıda hurdacı yer alır. En yakın hurdacılar Şişli hurdacı bölgesine oldukça uzak noktalarda konuşlanmıştır. Asma tavan hurdaları ve iş yerlerinden kağıt karton hurdası alımları yapılır. Elektronik hurdalar ise değer verdiğimiz diğer malzemeler arasında.

Mecidiyeköy Mahallesi Cevahir Hurda Alımı

Mecidiyeköy de kocaman bir AVM bulunur. Cavahir AVM aynı zaman da bol miktarda hurda satışı gerçekleştirir. Eğer bu güzide AVM’ miz talep ederse tüm hurdaları değerinde alabiliriz. Güncel hurda fiyat listesi ile hurda alımları yapılır. Tadilata giren iş yerlerinin temizlikleri yapılır.

Yayla Mahallesi Metal Hurda Alan Yerler

Metal hurdalar:

  • Demir
  • Bakır
  • Alüminum
  • Kurşun
  • Krom
  • Çelik
  • Nikel
  • Pirinç
  • Çinko

başlıca metal hurdalar. Bu metal hurdaların tamamı güncel fiyatlar ile yerinden alınır. Şişli bina yıkım hizmeti verilir. Bina yıkımları profesyonel ekip ve ekipmanlar ile yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA