Büyükçekmece Hurdacı Hurda Alımı

Büyükçekmece hurdacı firması tüm hurda alımlarını güncel hurda fiyatları üzerinden yapar. Demir hurdası alanlar, bakır hurdası alanlar, çelik hurdası alanlar arasında en iyi fiyattan hurda alımı peşin yapılır. Bu ilçe ile sınırlı kalmayarak İstanbul çevre illerinde de hurda alımları yapılır. 

Büyükçekmece hurdacı merkezinden çıkan kamyonlar kısa sürede Tekirdağ ilçelerine giderek hurda alımlarını yerinde yapmaktadır. Soğutma sistemleri ve klima hurdaları ikinci el değerlendirilebilen hurdalar içerisinde yer alır. Bu sebeple sökülürken ve taşınırken dikkat edilmesi gerekir.

Büyükçekmece Hurdacı Geri Dönüşüm Hizmetleri

Büyükçekmece hurdacılar çoğunlukla hurdacı hizmetleri de verir. Hurdacılar dükkanlarına gelen hurdaları alırlar. Ayrıca verdikleri hizmetler ile de gelir elde ederler. Peki bu hizmetler neler olabilir. Hurda karşılığında bina yıkımı bu hizmetlerden biridir.

Yıkılarak yenisi yapılmak istenen binalar hurdacılar tarafından yıkılabilir. Hurdacılara bina yıkımı yaptırmak karlı olur. Çünkü hurdacılar içeriden çıkan hurda karşılığı bina yıkımı yapar. Ayrıca bina yıkımında oluşan kapı ve pencere hurdaları da ikinci el değerlenir.

Kalorifer petek hurdaları, kombi hurdaları, elektrik kablo hurdaları, kalorifer kazan hurdası, banyo kabin hurdaları, mutfak dolabı hurdaları, duşa kabin hurdaları, banyo dolabı hurdaları ve ev eşyası hurdaları bina sökümlerinde toplanan hurdalardan olur. 

Büyükçekmece Fabrika ve AVM Yıkımı

AVM yıkımlarında yüksek miktarda bakır ve demir hurdaları ortaya çıkar. Bakır ve demir hurdalarının tonlarca çıkması demek yüksek fiyatlar ile hurda satılacağı anlamına gelir. Kablo ve sarı hurdaları da fabrika sökümü yapanların karşılaştığı diğer hurdalardan.

Fabrikalar çok büyük alanlara kurulur. Onlarda dönüm kapalı alan ve açık alanda ikamet ederler. Bina ve kat yüksekliğinin fazla olması demek tonlarca hurda içerdiği anlamına gelir. Bu tonlarca hurda işinde yıllardır tecrübeli olan hurdacılar tarafından toplanır.

Büyükçekmece Hurda Kablo Alan Yerler

Hurda kablo çoğu zaman bakır madeni içerir. Bakır her geçen gün fiyatları artan bir madendir. Kablo alan yerler elleri ile kablo ve bakırı birbirinden ayırır. Bizim ise kablo kırma makinelerine sahibiz. Tamamen profesyonel olarak kablo kırma tamamlanır. 

Kablo geri dönüşümünde kullanılan makinelere sahip olmamız sizlere vereceğimiz teklifi de artırır. Çok yüksek kablo fiyatlarından hurda kablo alımları yapılmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA