Körfez Hurdacı Körfez de Hurda Alan Yer

Körfez hurdacı  güncel Kocaeli hurda fiyatları hurda alımları yapmaktadır. Körfez de bulunan diğer hurdacılar ile iletişime geçmeden önce Avşar Hurda ile iletişime geçerek hurda fiyat teklifi alabilirsiniz. Güncel hurda fiyatları satış yapılabilecek hurdacı Körfez hurdacılar içerisinde en yüksek hurda fiyatlarını teklif etmeyi hedefler. Metal hurda ağırlıklı olarak çalışan hurdacı firması metal olan her hurdanın geri dönüşümünü yapar. 

Bakır hurdasına önem veren Avşar Hurda firması Körfez de bakır hurdası alan yer olarak hizmet sunuyor. Hurdacı firması bölgeden her sene çok miktarda bakır hurdası toplamaktadır. Bu toplanan bakır hurdaları yakın konumdaki bakır fabrikalarına satılır. Vatandaşlar doğrudan bu fabrikalara bakır satışları yapamaz. En yakın hurdacı bu şekilde kaliteli hizmet vermeye çalışır.

Körfez Hurdacı Hurda Kablo Alanlar

Kablo hurdası geri dönüşümü yapan Körfez geri dönüşüm firması bakır ile kablo plastiğinden bakır hurdaların ayırma işlemlerini yapar. Hurdacılar vermiş oldukları kaliteli hizmet ile bölgeden demir hurdası, bakır hurdası ve alüminyum hurdası gibi hurdaları toplar. En güncel fiyatlar ile metal hurdası alan hurdacı firması Körfez hurdacılara oranla daha yüksek fiyatlar teklif eder.

Her türlü kablo hurdasını alıyoruz. Elektrik kablo hurdaları, data kabloları, internet kabloları Körfez hurda firması tarafından alınır. Tek damar kablo hurdalar da yüksek fiyat verilen hurdalardandır. Fare yemez kablo ve krom kablolar bizim tarafımızdan bölgeden toplanmaktadır.

Körfez Çelik Hurdası Geri Dönüşüm Fabrikası

Çelik hurdaların tamamını Körfez de toplayarak çelik geri dönüşüm fabrikasına gönderiyoruz. Çelik her geçen gün daha da değerli olmaya başladı. Değerli olmasında kendisine artan talep önemli bir yer tutar. Çelik konstrüksiyon hurdası özellikle bina yapımlarında kullanılan bir üründür. Eski bina ve fabrika yıkımlarından ise Avşar Hurda firması çelik konstrüksiyon hurdası toplar.

Çelik konstrüksiyon kalın ve etli çelik bloklardan oluşur. Köşebent ve direk tipli olanları bulunmaktadır. Oto sanayi sitesi gibi yerlerden de çelik jant hurda alımları yapıyoruz. Krom ve kurşun levha hurdaları da almaktayız. Krom tank hurdası ve özellikle kurşun levha hurdaları tüm Körfez ve çevresinde toplamaktayız. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA