İzmit Hurdacı Hurda Alım Yeri

İzmit hurdacı geniş araç envanteri ve geri dönüşüm teknolojisi ile hurdacı hizmeti sunar. İzmit hurdacılar arıyorsanız demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kurşun hurdası, krom hurdası, çelik hurdası ve diğer hurdaların satışları için bizimle iletişime geçin. Alının hurdaların tamamında İzmit hurda alan yerler güncel Kocaeli fiyatları ile hurda alımı yapar. Metal hurdalar ve kağıt hurdası geri dönüşüm hizmeti sunulmaktadır. 

İzmit de bulunan fabrikalardan fabrika atık hurdası olan araiş hurda alımı yapmaktayız. DKP hurdası da alıyoruz. Fabrikaların atık olarak çıkardığı metal hurdalar, plastik hurdalar ve kağıt hurdalar fabrikaların adreslerine gelerek alınmaktadır. İzmit hurdacı firması hurda alımlarında adrese gelerek hurda alımı yapabilir ve tüm ödemeleri peşin olarak yapar.

İzmit Hurdacı Geri Dönüşüm Firması Çalışmaları

İzmit hurdacılar arasında kurumsal hurdacı hizmeti sunmaktayız. Müşteri memnuniyetine öncelik veren Avşar Hurda firması en kısa sürede alınan işleri teslim etmeye çalışır. Hurdacı her hurdanın alımını gerçekleştirmektedir. En yakın hurdacı olduğumuz için İzmit de kolaylıkla her adresten hurda alımları yapıyoruz. Anlaşmalı olunan fabrikalardan her yıl binlerce ton hurda alınmaktadır.

Hurda karşılığında bina yıkım hizmeti veriyoruz. Binadan elde edilecek olan hurdalar karşılığında hurdacı tüm binanın yıkım işlemini yapar. Yıkım sonucu oluşan inşaat demir hurdası, sac hurdaları ise hurdacı tarafından alınır. Yıkımlarda pimapen kapı ve pencere hurdaları da ikinci el hurdası olarak değerlendirilebilir.

Kablo Hurdası Alan Yerler İzmit

Kablo hurdası satmadan önce ülkemizde vatandaşlarımızın önemli bir kısmı eğer kabloları soyarlarsa daha fazla değerli olacağını düşünmektedir. Bu bilgi yanlış bir bilgidir. Kablo hurdası alan İzmit hurdacı zaten kablo dönüşüm makinelerine sahip. Sizlerin günlerce uğraşıp soyduğu kabloları Avşar Hurda 1-2 saat içerisinde soyabilir.

Bu durumda soyulmuş kablo ile soyulmamış plastik kablo hurdası fiyatları arasında ufak fiyat farkları bulunmaktadır. Bu açıklamandan da anlaşılacağı üzer soyma işlemlerini gerçekleştirmeden hurdacı ile anlaşıp hurda satışları yapılabilir. Güvenilir hurdacı firması sizlere tam değerinde fiyatlar teklif eder. Bu durumda güvenilir bir hurdacı bulmanız şart olur.

Bakır hurdası da aldığımız değerli bir hurda. 2020 yılında bakır hurdasına olan önemi ve değeri karşılama adına kablo hurdası alanlar hızlı şekilde çalışmaya başladılar. Önce katkıyı depolarda bulunan bakır hurdalarını satarak gerçekleştirdiler. Hurdacılar ne kadar fazla çalışırlarsa o kadar fazla hurda bakır toplarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA