Çorlu Hurdacı Geri Dönüşüm Firması

Çorlu hurdacı bölgede teklif edilen en yüksek fiyatlar ile hurda alımları gerçekleştiriyor. Demir hurdası, bakır hurdası, krom hurdası, kurşun hurdası, kablo hurdası, çelik hurdası ve diğer tüm hurdalar Avşar Hurda tarafından Çorlu hurdacılar bölgesinde toplanmaktadır. Özellikle kablo hurdası alan Çorlu hurdacı firması kablo hurdalarına en net fiyat tekliflerini sunar. Kablo hurdası bakır miktarı hesaplama işlemlerinde uzman kurumsal hurdacı firması.

Hurda karşılığında bina yıkım hizmeti veriyoruz. Çorlu geri dönüşüm firması binadan çıkacak olan hurdalar karşılığında binanızın yıkımını gerçekleştirebilir. Bina yıkımı sonucu ortaya çıkacak olan hurdaların alımlarını yapıyoruz. Bu hurdalar ise çelik kapı hurdaları olabilir. İkinci el alım ve satışı yapılabilen bir üründür. Pimapen kapı ve pencereler, demir korkuluklar, kombi hurdaları, kalorifer peteği hurdaları bina yıkımları sonucunda elde ettiğimiz hurdalardır. 

Çorlu Hurdacı En Yakın Hurdacı Firması

Çorlu en yakın hurdacı firması konumu itibari ile her noktaya yakın bir bölgede yer alır. En kısa sürede hizmet veren hurdacı elinizde bulunan hurdaların tamamını anında alabilir. Hurdacı telefon numaraları ile bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Her nevi hurdalar Çorlu Tekirdağ bölgesinden itina ile toplanır.

Çevrenin daha temiz tutulması ve ülke ekonomisine katkı sağlama amacı ile yerlere ve çöplere atılan parasal değeri olan tüm hurdalar toplanmalıdır. Çorlu hurdacılar bu hizmetin sunulmasında katkı sağlamaktadır. Elinizde bulunan kablo hurdası ve sarı hurdası ve benzeri hurdaları satmak istiyorsanız Çorlu hurda alan yerler ile iletişime geçmeniz yeterli olur. 

Çorlu Fabrika Atık Hurdası Alımı

Çorlu da çok sayıda fabrika yer alır. Avşar Hurda bu fabrikalardan fabrika atık hurdası alımı gerçekleştirmektedir. Fabrika atık hurdaları ayrıştırıyor ve alıyoruz. Fabrika atık hurdaları çapak hurdası ve üretim artığı DKP hurdaları gibi hurdalar olabilir. Bu hurdaları gerekli ayırma işlemlerinden geçirerek alımları hurdacı firması tarafından yapılmaktadır. 

Fabrikalardan motor ve redüktör hurdası alımları yapıyoruz. Motor ve redüktör hurdaları fabrikalarda atıl durumda bulunabilir. Yanan veya kullanılmaz hale gelmiş olan redüktör hurdaları hurdacı tarafından toplanmaktadır. En güncel fabrika hurdası fiyatlarını teklif ediyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA