Darıca Hurdacı Hurda Alımı Yapan Yer

Darıca hurdacı güncel Kocaeli hurda fiyatları ile Darıca da hurda alımları yapmaktadır. Nezih, sessiz ve sakin bir ilçe olan darıca da çevre temizliğine gereken önem verilerek her nevi hurdalar toplanmaktadır. Darıca da tüm metal hurdaları alıyoruz. Elektronik hurdaları da evlerden dahi toplamaktayız. Darıca hurdacılar darıcanın tamamına yayılmış durumdadır ve Avşar Hurda ise merkezi konumu sayesinde en yakın hurdacı hizmeti verir.

E-5 yolu ulaşımı ile bu bölgeden toplanan kağıt, plastik ve metal hurdalar geri dönüştürme amacı ile Kocaeli geri dönüşüm fabrikalarına gönderilir. Darıca hurdacı telefonu Darıca da sizlere tam 7 gün hizmet sunar. Bayramlar ve genel tatiller haricinde evlerden hurda toplama hizmeti alabilirsiniz. 

Darıca Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Bakır her ilçeden elde edilen bir hurdadır. En fazla bakır hurdasını ise inşaat elektrik tesisat hurdaları oluşturur. Bina yıkımları veya diğer bir durum da tadilat işlemleri sırasında elektrik kablo hurdaları vatandaşın eline geçer. Değerli olan bu hurdalar asla çöplere atılmak yerine az miktarlarda dahi olsa hurdacılara satılması milli servete katkı sağlar.

Bakır hurdası Darıca bakır hurdası alanlar çalışması ile toplanır. Darıca hurdacılar ortak çalışmalar ile bölgelere ayrılarak daha hızlı şekilde hurda toplama işlemi yapmaktadır. Lama bakır hurdası, bakır boru hurdası, klima bakır hurdası, bakır sarı hurdası, bakır tel ve bakır levha hurdaları darıca hurdacılar aracılığı ile toplanır.

Hurda Demir Yoğun Şekilde Darıca da Toplanıyor

Demir hurdası her ilçeden en bol oranda elde edilen hurdadır. Bu hurda çok çeşitli formlarda elde edilir. Eler ve bölgede bulunan küçük işletmelerden hurda demir toplama işlemleri yapıyoruz. Duyarlı vatandaşlar metal konserve kutuları dahi biriktirerek hurdacılara satışını yapıyor. Darıca hurdacı eve gitmeden önce vatandaşa elinde bulundurduğu hurdanın miktarını dahi sormaz.

Demir kapı hurdası ve demir korkuluk hurdası Darıca da yıkılan eski binalardan toplanmaktadır. Bina yıkımı yapılmadan önce Darıca hurdacı uzman ekipler ile hurda veya ikinci el hurdası statüsünde değerlendirilebilecek hurdaların söküm işlemini gerçekleştirir.

Hurda Alüminyum Darıca Alan Yerler

Darıca da hurda alüminyum kutu kola kutusu, alüminyum sac, alüminyum profil ve alüminyum levha gibi tüm alüminyum hurdaları toplayım geri dönüşüm fabrikasına gönderiyoruz. Akla gelebilecek her türlü alüminyum hurdası alınmaktadır. Sert alüminyum hurdası alüminyum hurdaları arasında daha pahalı satılan alüminyum hurdasıdır.

Darıca hurdacı alüminyum kapı hurdasını eğer temiz durumda ise ikinci el fiyatı ile alır. Sonrasında ise ikinci el fiyatı ile satmaya çalışır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA