Tuzla Hurdacı

Tuzla hurdacı bölgede başta gemi hurdası olma üzere her nevi hurda alımı yapılır. İşinde uzman dalgıç ekibimiz ile denizden kesim işlemi yürütülür. Tuzla bilgesinde hurda alanlar arasında en yüksek güncel hurda fiyatları sunulur.

Tuzla hurdacı geri dönüşüm
Tuzla hurdacı hurda alan yerler hurda alan firmalar

Her sene yüzlerce hatta binlerce ton hurda geri dönüşüme kazandırılır. Tuzla bölgesinde

  1. Ekovat alan hurdacı
  2. Tuzla flanş alan hurdacı firması
  3. Hurda kalorifer kazanı alımı
  4. Kalorifer borusu alan yerler
  5. Çıkma ikinci el jeneratör hurdası alımı
  6. Fan klima hurdası alan hurdacı 
  7. Sarı musluk ve su saati hurdası alımları
  8. Pimapen, demir ve tahta kapı pencere hurda alımı

Tuzla Hurdacı Gemi Hurdası Alımı Tersaneler

Gemi hurdaları tonlarca demir, bakır, krom, çelik, kablo, elektronik, nikel ve diğer tüm metalleri içerir. Pervane kısmı sarı hurdası ile oluşur. 

Tuzla hurdacı gemi hurdası alımı
İstanbul gemi hurdası alan yerler.

Kesim yaparken deniz kirletilmemeli öce yakıt boşaltılmalı. Yakıtın tamamen boşaltılmasından emin olunduktan sonra güvenilir kurumsal hurdacı firması çalışanları işe koyulur. 

En dikkatli şekilde önce değerli madenler ayrışır. bakır hurdası, kurşun hurdası, kablo ve sarı hurdaları baştan ayrılır. Soğutma sistemleri hurdaları alüminyum madeni içerir. 

Tuzla Hurdacılar En Yakın Konumda Bulunanlar

 Tuzla fabrikalar ve organize sanayi sebebi ile çok sayıda hurdacı bulunur. Bu hurdacılar sanayi bölgesinden ve üretim noktalarından hurda toplama işi gerçekleştirir. En yakın konumda ise çok sayıda hurdacı bulunabilir. 

Çapak ve toz hurdaları metal işleme firmalarından alınır. Ambalaj, kağıt, karton firmalarından ise kağıt karton hurdaları satılır. Güncel hurda fiyat listesi üzerinden satış gerçekleşir. 

Tuzlada Hurda Alımı Yapılan Tüm Mahalleler

Cami Mahallesi hurdacı, Mescit Mahallesi hurda alan yerler, Şifa Mahallesi geri dönüşüm firması, Anadolu mahallesi hurdacı, Aydınlı mahallesi hurdacı, İçmeler hurdacı, Orhanlı hurdacı firması ve Yayla mahallesinde her nevi hurda alımları Tuzla hurdacı ve Tuzla hurdacılar tarafından yapılır.  

Elektronik hurda kapsamında sökülecek hurdası alan yerler burada bulunur. Sökülecek hurda elektronik ve diğer değerli metalleri içerir. 

Tuzla Geri Dönüşüm Firması Özel Çalışması

Geri dönüşüm doğal kaynakların korunmasını ve doğanın kirletilmemesini sağlar. Tuzla denize kıyısı olan bir ilçe ve deniz kirliliği önlenmelidir. Kağıt ve karton hurdaları en fazla doğayı kirleten atıklar. 1 ton kağıt atık değerlendirilirse 7 ağacın kesilmesinin önüne geçilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA