Beşiktaş Hurdacı Firması

Beşiktaş hurdacı firması yüksek fiyatlardan hurda alımları ile ünlenmiş hurdacı kuruluşu. Kurumsal hurdacı firmasına satış gerçekleştirin ve ticaretin tadını çıkartın. Beşiktaş da ev eşyası hurdası ve temizlik hizmeti veren hurdacı. Çok kısa sürede adresinizde olup elinizde bulunan tüm hurdaların alımı yapılır. Güncel hurda fiyatları alım yapılır.

Beşiktaş HurdacıEtiler Mahallesi Hurda Bilgisayar ve Bileşenleri Alımı

Etiler mahallesinde bilgisayar hurdaları ve bileşenleri alınır. Bilgisayar bileşenleri klavye, fare, monitör, yazıcı gibi hurdalardır. Bu hurdalar elektronik atık sınıfında değerlendirilir. Beşiktaş hurdacı firması tüm elektronik hurdalarında güncel elektronik fiyatları uygular.

Levent Mahallesi Hurda Klima Alanlar

Klima alımı göründüğü kadar kolay bir iş kesinlikle değildir. Klima sökümü yapılırken oldukça dikkat edilmesi gerekir. Yüksek katlarda asılı duran klima dış üniteleri dikkat ederek sökülür. Klima ve soğutma sistemleri alan hurdacı.

Levazım Mahallesi Geri Dönüşüm Firması

Levazım mahallesi ve Beşiktaş ilçesinde tüm noktalarda geri dönüşüm yaparak çevre temizliği sağlıyoruz. Geri dönüşümle doğal kaynakları koruyor ve enerji tasarrufu sağlanıyor. Kağıt, karton, beyaz kağıt tüm ofis ve AVM dükkanlarından toplanır.

Ortaköy Mahallesi Kurumsal Hurdacı Firması

Kurumsal hurdacı firması bölgede hizmet veren firmalardır. Kurumsal ve gerekli belgelere sahip hurdacılar bölgeden hurda toplama işlemi yapar. Kurumsal hurdacılar uzman hurdacı ekipleri ile çalışır ve tüm yıkım ve söküm hizmetleri dikkatli yapılır.

Sinanpaşa Mahallesi Hurdalık

Hurdalık denilince bir çok insanın aklına hurda araçların ve motorların toplandığı hurdalar gelir. İşler göründüğü gibi değildir. Hurdalıkta 2. el malzemeden tutun her türlü metal hurdaları bulunabilir. 2. el pano ve motor hurdaları yoğunlukta bulunan hurdalardır.

Ulus Mahallesi Beyaz Eşya Hurdası Alan Yerler

Ulus mahallesinde tüm beyaz eşya hurdaları kapıdan alınır. Beyaz eşya hurdaları

  • Hurda buzdolabı alanlar
  • Hurda çamaşır makinesi alan hurdacı
  • Hurda bulaşık makinesi alan yerler

Tüm bu hurdalar güncel beyaz eşya hurdası fiyatları ile kapıdan alınır.

Yıldız mahallesi PVC Kapı Pencere ve Çelik Kapı Hurdası Alımı

PVC kapı ve pencereler Beşiktaş hurdacı firması ile ikinci el değerlenir. Kilo veya ton fiyatlarından PVC kapı pencere hurdaları alınmaktadır. Ayrıca çelik kapı hurdası alımları da yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA