Çatı Söken Hurdacı

Çatı söken hurdacı Avşar Hurda işinde uzman profesyonel hurdacı ekibi ile tadilata girecek veya yıkılacak binalarda çatı söküm hizmeti sunmaktadır. Hurda çatı makası ve çelik konstrüksiyon hurdaları çatılardan sökülür ve kesim hizmeti gerçekleştirilir. Tüm işçilik ve nakliye masrafları tarafımızca karşılanır.

Çatı sökümlerin de başta sac hurdası olmak üzere sandviç panel ve diğer kaplama hurdaları alımı yapılır. Hurdacılar arasında uzman kadroya sahip çatı söken hurdacı sayısı çok az denecek kadardır. Çatınızı söküp üzerinde de nakit ödemesi yapabiliriz. Tüm hurda alımları güncel hurda fiyatları ile yapılır.

İstanbul çatı söken hurdacı firması tüm güvenlik önlemlerini alarak çatıları söker. Çatı sökümünde dikkat edilmesi gereken en önemli husus güvenlik önlemlerini sağlamaktır. Bu görev çatı söken hurdacı tarafından yapılmalı ve çevreye zarar vermeden çatı söküm işlemi gerçekleştirilmeli.

Çatı Söken Hurdacı İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ

İstanbul, Kocaeli ve Tekirdağ ilçelerinde fabrika sayısı çok fazladır. Özellikle fabrika çatısı ve gökdelen çatısı gibi çatıların yıkılmasında yoğun miktarda hurda açığa çıkar. Çatı sökümü yapan hurdacılar bu hurdaların toplanılmasını ve ayrıştırılmasını gerçekleştirir.

Toplanan hurdalar doğruca geri dönüşüme kazandırılır ve daha temiz bir doğa için ilk adım atılmış olur. Doğayı temiz tutmalıyız çünkü son yıllarda corona virüs gibi virüsler ortaya çıktı ve insan yaşamına çok büyük zararlar verdi. Bizler doğayı ne kadar temiz tutarsak dünya o kadar daha iyi yaşanılacak bir yer olur.

Çatı Sacı ve Çatı Makası Hurdaları Almaktayız

Çatılardan çıkan sac, sandviç panel ve çatı makasları hiçbir zarar vermeden sökülür. Hurdacı dükkanına toplanan bu ürünlerin ikinci el olarak satışları da gerçekleşmektedir. İkinci el satışları ürünler hurda fiyatına alınmaları sebebi ile uygun fiyatlardan yapılır.

Bina yıkımı yapan hurdacı ve çatı sökümü yapan hurdacı arayışında iseniz hemen hurdacı telefon numaralarından bizimle iletişim kurun. Çatı söküm işi nasıl başlar. Önce bizimle iletişim kurarsınız. Ardından bizler hurdacı dükkanından çıkarak mobil ekipler adresinizde keşif yapar.

Yapılan keşfin ardından sizlere nakit bir fiyat teklifi sunulur. Eğer fiyatta anlaşma sağlanır ise hemen aynı gün içerisinde çalışmalar başlar ve yıkım gerçekleşir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA