Beyoğlu Hurdacı Hurda Alan

Beyoğlu hurdacı bölgede çok sayıda hizmet sunmaktadır. İşinde uzman profesyonel ekipler çok kısa sürede tüm hurdaları toplar ve götürür. Verdiğimiz en büyük hizmet hızlı hurda alımı. Kaliteli hizmet sunmak amacı ile araç envanterimizi her geçen gün daha da artırıyoruz. Peki nedir Beyoğlu hurdacı hizmetleri.

  1. Kapıdan hurda alımı
  2. Tadilat ve bina boşaltma hizmeti
  3. İkinci el hurdası alım ve satış
  4. Moloz ve nakliye
  5. Bina yıkımı

Kapıdan Hurda Alımı

Eğer isterseniz siz elinizde bulunan demir, bakır, alüminyum, çelik, soyma bakır, kablo, krom, nikel, pirinç ve diğer metalleri Beyoğlu hurdacı merkezi noktasına kendiniz getirin. Bir diğer seçenek hurdacı iletişim bilgileri bulunan sayfadan veya telefon ile giriş yapıyorsanız telefonun alt kısmında bulunan yeşil butona tıklayarak bizi haberdar edin. Avşar Hurda çalışanları çok kısa sürede adreste olur.

Eğer hurda miktarı az ise hurdacılar adrese gelip hurda almayı reddeder. Bu hurdacıların amacı geri dönüşüm değil para kazanmaktır. Bizim gibi geri dönüşümü kendisine ilke edinmiş hurdacılar ise ister ton olsun isterse kg adresinize gelerek hurda toplar.

Tadilat ve Bina Boşaltma Hizmeti

Çalıştırdığımız ve çevremizdeki inşaat ustalarını sizlere yönlendirelim. Hem yaptırmak istediğiniz tadilat çalışmasını yapalım hem de hurdaları satın alıp üzerine para ödeyelim. Evet bu mümkün. Eğer hurda miktarı fazla ise üzerine para bile ödeyebiliriz. Hurda kablo, hurda sarı, hurda kurşun gibi değerli metaller varsa yüksek fiyatlar ile alımı gerçekleşir.

İkinci El Hurdası Alım ve Satış

İkinci el hurdası alım ve satış yapılır. Nedir bu ikinci el alınan ve satılan hurdalar. Bunların başında beyaz eşya hurdaları gelir. Bazı kesim için hurda olan eşyalar bir kısım için kullanılabilir durumda olması mümkün.

İnşaat demiri, profil hurdaları, çelik direk hurdaları ve araç parça ekipmanları da ikinci el olabilir. Dükkanda stok her geçen gün güncellenir. Elektronikten tutun metal ve çelik içeren her nevi ikinci el hurdaları mevcuttur.

Moloz ve Nakliye Yapan Hurdacı

Hurda karşılığında bina yıkımı yaptığımızı her fırsatta dile getiriyoruz. Peki hurda moloz nakliyesi yapıyor muyuz. Tabiki bu hizmeti de veriyoruz. Moloz içerisinde olan metalleri eğer varsa çıkarıp metal ayrıştırması da yapılır. Bakır ve demir hurdası ağırlıkta maden elde edilir. Kablo hurdası da çıktığı olur. Özellikle bakır elektrik kabloları hurdası.

Bina Yıkı Hizmetimiz

Avşar Hurda eğer binanızı yıktırıyor iseniz içeriden çıkan tim hurdalara talip. En yüksek fiyatlardan tüm bina hurdaları demir ve kepenk hurdaları alınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA