Hurda Çelik Kapı

Hurda çelik kapı alan hurdacı bina sökümlerin de veya kapı değişikliğinde hurda çelik kapıları adresten almaktadır. Güncel çelik hurdası fiyatları üzerinden alım gerçekleştirilir. Avşar hurda tüm hurdaları güncel fiyatlardan alır. İkinci el çelik kapı alım ve satışları da mevcuttur. 

Çelik kapı hurdaları çoğunlukla bine yıkımları sonucunda ortaya çıkar. Çok katlı bir dairenin yıkılması sonucu onlarca çelik kapı hurdaya ayrılır. İkinci el talep gören bir üründür. Hurda fiyatlarından değil ikinci el fiyatlarından çelik kapı hurdaları alınmaktadır. 

İsterseniz binanızı biz yıkalım ve binada bulunan tüm hurda çelik kapı maddeleri kendimiz sökelim Ödemesi anında peşin olarak yapalım. Çelik kapılar güvenlik amacı ile kullanılmaktadır. Daire ve ev kapıları çelik kapı tercih edilir. Bazı çelik kapılar çok dayanıksızdır. Çelik kapı alımında bu hususlara dikkat edilmelidir.

Hurda Çelik Kapı Alan Yerler İstanbul

En son yaptığımız işte Avcılar ilçesinde onlarca çelik kapı söktük ve ikinci el olarak satışlarını gerçekleştirdik. Kadıköy’de de eski bina yıkımları devam etmektedir. Bu eski binaların yıkımları sonucu yine çok sayıda çelik kapı olur. Çelik kapı hurdası alan hurdacılar bu kapıları toplar. 

Kullanılabilir durumda olanlar ikinci ele ayrılırken kullanılmaz durumda olanlar ise hurdaya atılır. Çelik kapı türleri çeşitlilik gösterir. Ofis çelik kapıları daha şık ve uzundur. Ev kapıları ise biraz daha sade ve dar olur. Eski tip ve yeni tip çelik kapılar bulunur. 

Çelik Kapı Kullanım Alanları

Çelik kapılar güvenlik seviyesinin az olduğu ve şehirleşmenin fazla olduğu bölgelerde tercih edilir. Örnek vermek gerekirse İstanbul ve Kocaeli gibi iller dairelerde çelik kapı tercih eder. Köy ve kasaba gibi kırsal alanlarda yaşıyor iseniz çelik kapı kullanımı şart değildir. 

Bu alanlar güvenlik yönünden daha rahat noktalardır. Çelik kapı hurdası alanlar köy ve kasaba gibi yerlerden alım yapmazlar çünkü yoktur. Çelik kapıların kilit mekanizmaları da çeşitlilik gösterir. Sadece 1 noktadan ve çok noktadan kilitleme mekanizmalı olanları vardır.

Anahtar çevrilince birden çok noktadan kilitleme yapılır. Hırsızlara karşı en güvenli kapılar bunlar olur. Bu kapıları kırmak mümkün değildir. Tek noktadan kilitlenen kapılar daha ucuz olmaları nedeni ile tercih edilir.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA