Hurda Mutfak Malzemeleri Alımı

Hurda mutfak malzemeleri denilince akla bir çok ürün gelmektedir. Avşar Hurda metal, plastik, alüminyum, demir, krom, çelik hangi metalden olursa olsun tüm mutfak ürün hurdalarının alımları yapılmaktadır. Ülke genelinde hurda alımı yapan hurdacı kuruluş.

Mutfak hurdaları değerli metaller içerir. Değerli metal miktarı arttıkça sizlere yapılacak ödeme miktarı da artar. İstanbul mutfak hurdası alan yerler sizlere yardımcı olur.  Kocaeli ve Edirne bölgelerine de hızlı hizmetle mutfak malzemesi hurda alımları yapılır. 

Mutfak ürünleri bolca tüketilen ürünler kapsamında incelenir. Geri dönüşümü büyük katkı sağlar. Hurdacı firmaları bu işlemi yapmalıdır. Mutfak hurda fiyatları duruma göre değişkenlik gösterir. Aradığınız güne göre fiyatlar değişir. Miktarı önemsemeden bizimle iletişime geçebilir tüm mutfak ürün hurdası satışı yapılabilir. 

Firmamız yıllardır sektörde hizmet verir. Çatal, bıçak, kaşık gibi ürünler ikinci el çıkma olarak değerlendirmek yanlış olsa da bazı ürünler 2. el değerlenir. Örnek vermek gerekirse çelik tencere ve teflon tavalar çıkma statüsünde 2. el satışı gerçekleşebilir. 

Hurda Mutfak Malzemeleri Nelerdir

Hurda mutfak malzemesi çeşitleri saymakla bitmez. Çok çeşitte ve miktarda mutfaklarda ürünler kullanılır. Mutfak malzemesi satan hurdacı aldığı ürünleri değerlendirebilir.  Mutfakta kullanım ömrünü tamamlayan tava, kazan ve korozyona uğrayan diğer ürünler hurdaya sunulur. Ucuzluk dükkanı hurdaları da alınır.Bazı mutfak ürünleri: 

 • Tava alan hurdacı
 • Tabak hurdası alan hurdacılar
 • Çatal, bıçak, kaşık, kepçe, çay kaşığı, her nevi mutfak hurdaları 
 • Demlik hurdası
 • Semaver hurdası
 • Porselen tabak hurdası alan yerler Kırklareli
 • Meyve sıkacağı
 • Ketıl hurdası
 • Isıtma makinesi hurdası
 • Kahve makinesi
 • Ocak hurdası alan yerler
 • Fırın alan hurdacı

Bu ürün sayıları daha da artabilir. Bir kaç kilogram için bu geri dönüşüm firması gelmez  demeyin. Avşar hurda kilo ton bakmaksızın tüm ağırlıklara adresinize kadar gelir. 

Endüstriyel Mutfak Ürünleri Alan Hurdacı

Endüstriyel mutfak ürünleri daha çok halka hizmet veren iş yerlerinde kullanılır. Bunlar restoranlar, fastfood merkezleri, kafeler, Starbucks gibi kafelerde endüstriyel mutfak ürünleri yer alır. Peki bu endüstriyel mutfak ürünleri nelerdir diye soracak olursanız örnek vermek gerekirse:

 1. Pizza fırını hurdası alan yerler
 2. Büyük kahve makinesi alan hurdacı
 3. Endüstriyel tip büyük ocak
 4. Endüstriyel tip büyük buz dolapları kromlu
 5. Ankastre setleri
Endüstriyel tip hurda mutfak malzemesi alımı.
Endüstriyel tip tencere tava kap kacak hurda alımları.

Bu çeşitlilik de yine giderek artar. Siz tüm işlemleri bize bırakın. Tadilattan önce tadilat yapılacak tüm binanın hurda temizliğini yaparak sizlere ödeme gerçekleştirelim. Tüm alımlar en yüksek güncel hurda fiyatları ile değerlenir. Krom kaplı soyunma dolapları da yine aldığımız ürünler arasında. 

Paslanmaz Mutfak Hurdası Alımı Yapan Yerler

Ürünler çok fazla kafe, otel, restoran, yemek imalatı yapan fabrikalarda dev kazanlar yer alır. Paslanmaz olma sebebi eğer paslanan bir malzemeden yapılırsa sağlık açısından hiç verimli olmaz. İnsanlarda kalıcı hasarlar bırakabilir. 

Paslanmaz mutfak malzemesi hurdası alan hurdacılar.
Paslanmaz mutfak malzemesi hurdası alan hurdacılar.

Bu çerçevede krom gibi ürünlerden yapılır. Mutfak tezgahı hurdası da mutfak hurdalarından sadece bir tanesi. Paslanmaz krom çelik paslanmayı önleyici olması sebebi ile mutfaklarımızda yaygın kullanılır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA