Silivri Hurdacı

Silivri hurdacı firması olarak tüm metal hurda alımları yapılmaktadır. Metal hurdası geri dönüşümüne ağırlık veren hurdacı firması olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ayrıca Silivri hurdacı hurdacılık hizmetleri de vermektedir. Bina yıkımı hurda karşılığında yapılmaktadır. Alımı yapılan başlıca metaller:

  • Silivri demir hurdası alan hurdacı
  • Silivri bakır hurdası alan yerler
  • Silivri elektronik hurdası alanlar
  • Silivri çelik hurdası alım satım
  • Silivri alüminyum hurdası alan yerler

Tüm hurda alımları güncel hurda fiyatları üzerinden yapılır. Güncel hurda borsası takip edilerek hurda fiyat teklifleri verilir. Silivri hurda alan yerler birisi olarak her zaman güncel fiyatları teklif ediyoruz.

Silivri hurdacı hurda alan yerler.
Silivri geri dönüşüm firması.

Silivri Hurdacı Firmaları Geri Dönüşümün Önemi

Geri dönüşüm çok önemli bir hizmettir. Geri dönüşüm ile her yıl büyük miktarda enerji ekonomiye kazandırılır. Ayrıca doğal kaynak korunması da sağlanır. Doğaya daha az zarar verilir.

Çelik hurdalarının alındığından daha önce de bahsetmiştik. Çelik halat hurdası, çelik kablo, çelik taşı, çelik direk hurdası, çelik boru hurdaları ise aldığımız diğer çelik hurdaları arasında yer alır.

Paslanmaz krom ve kurşun gibi hurda alımları yerinde ve nakit olarak yapılır. Tüm maden hurdaları Arnavutköy hurdacı noktasında toplanır. Maden hurdaları her zaman değerli metallerden oluşur. En yüksek fiyatlar ile değerli maden hurdaları alınır.

Silivri Demir Hurdası Alımları

Demir hurdaları çok yaygın biçimlerde toplanır. Hemen her şey demir madeni kullanılarak üretilir. Demir boru, demir merdiven, lama demir, demir parmaklık, demir çit, demir korkuluk, demir kapı, demir direk, zincir ve civata hurdaları hemen yerinde peşin alınır.

Demir hurdası kesim ve söküm hizmeti verilmektedir. Makine ve motor hurdaları dikkatli şekilde kesilerek alınır. En iyi fiyat teklifleri verilir. Gazete kağıdı hurdası, kitap, karton hurdaları da aldığımız hurdalar arasındadır. Her yıl binlerce ağacın kesilmesinin önüne geçiyoruz. Bununla da gurur duyuyoruz.

Kablo hurdaları biz hurdacılar için çok önemlidir. Kablo hurdalarına fiyat teklifi verilirken dikkatli olunması gerekir. Eğer gereken dikkat gösterilmezse burada hurdacı zarar edebilir. Kablo bakır kalınlıkları düzgünce hesaplanmalı ve müşteriye teklif sunulmalıdır. Bakır kablo alan Silivri hurdacılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA