Beykoz Hurdacı ve Hurdacılar

Beykoz hurdacı eletişim bilgileri. Beykoz de tüm hurdacılık hizmetleri tarafımızca sunulur. Tüm iş yerlerinden demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, çelik hurdası, galvaniz hurdası, elmas hurdası alımları yapılmaktadır. AVM ve otel yıkımı yapan firmamız tüm hurda alımlarında güncel fiyat teklif eder.

Beykoz hurdacı hurda alan yerler
Beykoz hurda alan yerler. En yüksek fiyat hurda alımları.

Beykoz hurdacılar en yüksek güncel hurda fiyatları. Güncel hurda fiyat listeleri için bizimle hemen iletişime geçin. Beykoz de AVM yıkan hurdacı arıyorsanız hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Hurda karşılığında yıkım bina yıkımı ve fabrika söküm hizmetleri mevcuttur.

Bu bölgemizde Beykoz huda alan yerler ikinci el hurda malzeme satışları yapmakta olup tüm satışlar uygun fiyatlar ile yapılır. Diğer tüm illerden de hurda alımları yapılır. Pendik de bulunan hurda merkezi ile birlikte koordineli çalışılır.

Beykoz Hurdacı Hurda Alan Diğer Firmalar İle Farkımız

Biz hurdacı firması hurda alan Beykoz hurdacısı olarak hurdacı hizmetleri sunuyoruz. En büyük hizmetimiz hızlı hurda alımı. Hurdalar kısa sürede yerinden alınır. Av eşyası hurdaları: yatak, baza, televizyon, çekyat, masa, sandalye, mutfak eşyası hurdaları,, kombi gibi değerli hurdalar alınır.

Fabrika söküm ve temizlikleri yapılır. Çelik konstrüksiyon hurdaları itina ile sökülür. Çatı ve sac hurdası, yangın merdiveni kesim ve sökümleri yapılır. Pet şişe, metal kola ve meyve suyu kutusu hurdaları yerinde alınır.

Geri dönüşüm bölgede belediye çalışmaları ile desteklenir. İstanbul da her belediyenin yaptığı gibi Beykoz belediyesinin de bölgede önemli geri dönüşüm çalışmaları vardır.

Beykoz İlçesi Hurda Alanlar

Lisanslı geri dönüşüm firması ile çalışmak her zaman sizlerin karına olur. Geri dönüşüm firmaları güncel fiyatlar ile hurda alımı yapmalıdır. Elektronik hurdaları, step motor hurdaları, servo motor hurdaları, senkron ve asenkron hurdalar bölgeden alınır.

İkinci el hurda alımında ve satışında uğrak bir nokta. Çok uygun fiyatlara ikinci el malzeme alım ve satışları yapılmaktadır. Bilgisayar ve kasa hurdaları bu bölgeden kolayca toplanır. Beykoz da hurdalık adresine iletişim kısmından ulaşılabilir. Avşar hurda ve hurdacılık hep daha iyisini hedeflemektedir.

Temizlik hizmeti sunuyoruz. Şantiye ve fabrikalarda bulunan toz ve çapak hurdaları en yüksek fiyatlarla yerinden alınır. Şantiyelere kendi çalışanlarımızı gönderiyor ve tüm bakliye hizmetleri bize aittir.

Alınan diğer hurdalar şu şekilde:

  • Çelik jant hurdası alan yerler
  • Klima hurdası alımı
  • Kağıt ve kitap hurdası alımı
  • Plastik hurdası alımları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA