Derince Hurdacı Hurda Alan Firma

Derince hurdacı hurda alan firmalar arasında en güncel hurda fiyatları ile hurda alımları gerçekleştiriyor.  Avşar Hurda Derince ilçesinde aynı zamanda hurda karşılığında ücretsiz yıkım hizmeti sunmaktadır. Ücretsiz şekilde binanızı yıktırmak ve üzerine atta kar elde etmek istiyorsanız Derince hurdacılar ile iletişime geçin. Derince merkezde yer alan en yakın hurdacı firması olarak bölgede hizmet sunuyoruz. 

Geri dönüşüm firması elektronik hurdaları da toplamaktadır. Telefon hurdası, televizyon hurdası, fırın hurdası. beyaz eşya hurdaları ve diğer tüm elektronik kapsamda değerlendirilen hurdalar hurdacı tarafından toplanır. Derince elektronik hurdası alan hurdacı sökülecek hurda olarak da adlandırılan elektronik hurdaları toplar.

Derince Hurdacı Kurşun Levha Hurdası Alımı

Kurşun hurdası maden hurdacıları ile toplanmaktadır. Avşar Hurda senede bin ton kurşun hurdasını geri dönüşüme kazandırmaktadır. En yüksek kurşun hurdası fiyatı ile Derince kurşun hurdası alan hurdacı adrese gelerek kurşun hurdaların toplanma işlemini yapar.

Kurşun levha hurdası çatılardan sökülür. Eski binalardan elde edilen kurşun levhalar uzman hurdacı personelleri tarafından sökülmelidir. Gerekli çatı güvenlik önlemleri alınarak çatı söküm işlemi hurdacı tarafından yapılmalıdır.

Derince Fabrika Hurdası Alanlar

Fabrika atık hurdalarını hurdacı konteynerleri ile kolay şekilde toplamaktayız. Fabrikalar gece gündüz atık oluşturur. oluşturulan atıkları bir noktada toplamayı hedefleyen Avşar Hurda fabrikalara konteyner bırakma hizmeti sunar. Bu şekilde kolay olarak hurda toplama işlemini yapar.

Derince de çok sayıda üretim fabrikası yer alır. Neredeyse bu fabrikaların tamamından hurdacı demir hurdası, bakır hurdası, sarı hurdası, kablo hurdası, alüminyum hurdası alımları gerçekleştiriyor. Oto sanayi bölgesinden ise araç parçası hurdaları ve alüminyum jant hurda alımları yapılmaktadır.

İnşaat Atık Hurdaları

İçerisinde değerli hurdalar içeren veya ikinci el kullanılabilir olan inşaat hurdalarını Avşar Hurda değerlendirir. Nasıl yaptığına gelindiğinde ise hurdacı bu ürünleri ikinci el olarak satabilir. Bu ürünler matkap hurdaları, raf hurdaları, iskele hurdaları, demir boru hurdaları olabilir.

İnşaat malzemesi hurdaları tamamen kullanılmaz durumda ise hurdacı bu hurdaları hurda fiyatı ile alır. İnşaat demir hurdası kullanılabilir olan ve kullanılamaz olan diye ikiye ayrılır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA