Süleymanpaşa Hurdacı

Süleymanpaşa hurdacı bölgede bulunan iş merkezleri ve fabrikalardan hurda alımları yapmaktadır. Mahalleden metal hurdaları başta olarak kağıt ve karton hurdaları da yerinde alınır. Burada bulunan diğer Süleymanpaşa hurdacı merkezleri mahalleye uzak olmaları sebebi ile hızlı hizmet verememektedir. 

Mahalle her ne kadar küçük olsa da çok sayıda cedde ve sokak barındırır. Tüm cadde ve sokaklardan ara sokaklar da dahil hurda alımları yerinde yapılmaktadır. Başlıca Tekirdağ Süleymanpaşa da hurda aldığımız caddeler:

  • Bekri Mustafa Paşa
  • Çınarlı Caddesi
  • Şehit Osman Caddesi
  • Tandoğan Caddesi
  • Tepe Değirmenler Caddesi

Bu caddelerde bulunan tüm iş hanları ve marketlerden kağıt, karton, plastik alımları yapabiliriz. 

Süleymanpaşa Hurdacı Tekirdağ

Evet Tekirdağ‘ dan hurda alımı yapıyoruz. Alımı yapılan hurdalardan birisi elektronik hurdaları. Çanak anten, uydu vericisi, televizyon, LCD televizyonlar, bilgisayar kasa ve monitörleri akla gelebilecek tüm elektronik kart içeren hurda alımları bu mahallede yapılır. İstanbul da en yakın bir diğer hurdacı merkezi Arnavutköy hurdacı merkezi.

Akü hurdası kesinlikle geri dönüşüme kazandırılması gereken hurdalar içerisinde yer alır. Süleymanpaşa mahallesi çöplerine rica ediyoruz akü hurdası atmayın. Mahallede akü hurdası alan yerler ile iletişim kurun. 

Döküm demir, bakır ve alüminyum hurdaları da mahallede aldığımız diğer hurdalardan. Sizler bizimle iletişim kurar kurmaz Tekirdağ hurdacı merkezinden hurdacı kamyonları çıkış yapar. Kg miktarı önemsemeden tüm hurdalar değerinde alınır. 

Süleymanpaşa Kurşun Hurdası Alımları

Kurşun hurdası her geçen gün fiyatları artıyor. Bu günlerde 10 lira civarında gidip geliyor. Hurda borsasındaki gelişmeleri hurdacı takip ederek bu hurdaya bir fiyat biçer. Kurşun sac hurdaları çok sayıda cami gibi yerlerin yıkımları sonucu ortaya çıkar.

Kompozit farklı metallerin karışımları ile oluşmuş bir alaşım türü. Çoğu kompozit malzeme değersiz olur. Naylon içeren kompozitler genellikle düşük paralara satılır. 

Mahallede Verilen Hizmetler

Mahallede başlıca verilen hizmet hurda karşılığında yıkım. Bir kuruş para almadan kamyon, vinç, dozer ve diğer yıkım araçlarımızla kısa sürede gelerek binanızı yerinden kaldırıyoruz. 

İkinci el çıkma kapı, pencere, inşaat demiri satışları mevcut. Eski ve yıkılmaya yüz tutan fabrikaları yıkıyor ve molozları atıyoruz. Fabrikalarda bulunan eski kantarlar, elektrik panoları ve diğer demir aksanları alımı yapılır. 

Araiş hurdası ve DKP hurdası bir diğer alımı yapılan hurda. Depo rafı hurdaları standartlara uymadığı taktirde satışa çıkarılır. Hurda depo rafları ikinci el alım ve satışları mevcut. Büyük ve güvenilir hurdacı burada bu mahallede sizlerin hizmetinde. 

Sanayilerden sanayi ve çapak hurdaları bu mahalleden toplanabilir. Yıkım hurdası sonucunda ortaya çıkan inşaat demirleri ise eğri büğrü olur. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA